Stieber parádés emelése egy pontot hozott a Fürth-nek

A Bundesliga 10. fordulójában a Fürth Stieber góljával egy pontot szerzett a dobogós Frankfurt otthonában.

Stieber góljával szerzett pontot a Fürth

A Bundesliga eddigi meglepetéscsapata, az újonc Eintracht Frankfurt a szintén újonc Greuther Fürth-öt fogadta. A vendégeknél kezdőként kapott helyet Stieber Zoltán a középpálya bal oldalán.

Mindössze 21 másodpercet kellett várni a hazai drukkereknek az első gólra: Meier csúsztatott le egy labdát Rode-hez, aki elfutott a jobb szélen, középre adását kiütötte a kapus, Fürtstner elcsúszott a saját büntetőterületén belül, így a labda ismét Meier elé került, aki 14 méterről a jobb alsóba lőtt (1-0). Az első félidőben még Asamoah egyenlíthetett volna, a lehetőség azonban kimaradt, így félidőben maradt az 1-0.

A második félidő elején Stieber Zoltán parádés góljával egyenlített a Fürth: egy kontratámadás végén Pribtől kapott labdát a magyar szélső, és 16 méterről remek mozdulattal emelte át a kimozduló kapust (1-1). A folytatásban nagy erőkkel támadtak a hazaiak, ám a helyzeteik kimaradtak, így Stieber góljával pontot szerzett a Fürth.