Jégkorong

Egymást tépte a két kapus is, masszív tömegbunyó az EBEL-elődöntőben - videó

A Klagenfurt 4-0-s zágrábi győzelmét egy komoly tömegbunyó tette emlékezetessé, amelyben a két kapus is élen járt.

Érdekesen indult a Zagreb-Klagenfurt elődöntő csata az osztrák jégkorong ligában (EBEL). A négy sikerig tartó párharcban ugyanis az osztrák rekordbajnoknak számító KAC rögtön az első találkozón legyőzte idegenben ellenfelét, azt a csapatot, amelytől az alapszakasz mind a hat mérkőzésén vereséget szenvedett. A 4-0 siker könnyed játékot sejtet, pedig volt benne kőkemény bunyó is. A két kapus (Kristan és Chiodo) is hajba kapott, a meccs pedig 255 percnyi büntetést hozott, ami új liga rekordnak számít az EBEL-ben. Ez utóbbi párharcban a hazaiak voltak a jobbak, a kiállítási perceket tekintve ugyanis 141-114 arányban "győztek".