Férfi vízilabda BL

A Szeged nyerte a magyar rangadót

A Szeged nyerte a magyar rangadót a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek szerdai játéknapján: Vincze Balázs tanítványai hazai medencében 6-3-ra győzték le a bajnoki címvédő Eger együttesét.

A Szeged nyerte a magyar rangadót a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek szerdai játéknapjánGyors gólváltással indult a találkozó, ezt követően azonban a hazai alakulat - főleg kiváló védekezésének köszönhetően - elhúzott és kétgólos előnnyel ment a nagyszünetre. A találkozó végül a harmadik negyedben el is dőlt, ugyanis a Szeged 2-0-val zárta ezt a szakaszt.

Az Eger támadójátékát jól jellemzi, hogy 13 emberelőnyéből mindössze egyet tudott gólra váltani.

Bajnokok Ligája, főtábla, C csoport, 2. forduló:
Szeged-Beton VE - ZF-Eger 6-3 (2-1, 2-1, 2-0, 0-1)
gólszerzők: Kunac 2, Kiss Cs., Molnár, Török, Younger 1-1, illetve Bátori 2, Hosnyánszky 1