La Liga

Kiszenvedte a Villarreal a Málaga elleni győzelmet

2-1-es hazai győzelemmel végződött a Villarreal-Málaga találkozó a Primera División 32. fordulójában.

Az első félidő nem sok helyzetet hozott a csütörtök este első spanyol meccsén, eleinte a Villarreal volt óriási fölényben, később a Málaga is "bekapcsolódott a meccsbe", de Isco kétszer is gyengén rúgott a labdába a kapu előtt.

Hernán Pérez örül a Villarreal-Málaga mérkőzésen szerzett góljának a Primera Divisiónban 2012-ben.

A második játékrészben a vendégek szereztek vezetést a korábbi Villarreal-játékos, Santi Cazorla góljával, amelyet a tizenhatosról leadott lapos lövésből szerzett. (0-1)

A Sárga Tengeralattjáró a hajrá közeledtével tudott újra fölénybe kerülni az elkényelmesedő vendégekkel szemben, és a 81. percben Kameni kapus szabálytalansága után ki is harcoltak egy tizenegyest. Azt Senna belőtte a kiállított kameruni helyére érkezett Rubénnek. (1-1)

A hosszabbításban a Málaga nem tudta megőrizni a döntetlent sem, egy szöglet utáni rövid felszabadításból Hernán Pérez egy pattanás után szép gólt lőtt távolról a bal alsóba (2-1), amivel a 17. Villarreal megszerezte a három pontot, így némi előnyt szerzett a kiesőjelöltek, így Pintér Ádám Zaragozája előtt is.

Primera División
32. forduló
Villarreal-Málaga 2-1 (0-0)
gólszerzők: Senna (83. - büntetőből), Hernán Pérez (90+4.), illetve Cazorla (65.)
kiállítva: Kameni (81.) - Málaga