La Liga

Rossi duplájával fordított a Villarreal - videó

A Sociedad szép fejessel szerzett vezetést, de nem bírtak az olasszal

A Real Sociedad szerzett vezetést a Villarreal otthonában, de Cazorla és Rossi nagyszerű összjátékainak köszönhetően fordítottak és győztek a hazaiak.

Meglepetésre a Real Sociedad szerzett vezetést. Jobbról jött a beadás, amit Llorente visszafejelt a hosszú oldalról, Aranburu pedig nagy erővel bólintott a léc alá. (0-1)

Még a szünet előtt összejött az egyenlítés a Villarrealnak. Cazorla indult meg a félpálya környékéről, lerázta a rátámadó védőket, laposan Rossi elé tálalt, aki kilőtte a kapu jobb oldalát. (1-1)

A szünet után azonnal megszületett Rossi második gólja, ami kísértetiesen hasonlított az elsőre. Cazorla szerzett labdát, ezúttal nem cipelte olyan hosszan, de ugyanolyan pontosan ugratta ki az olasz csatárt, aki elpöccintette a játékszert a kifutó kapus mellett. (2-1)

Több gól nem született, így győzött, és megtartotta a harmadik helyet a Villarreal, a Sociedad pedig a tizenegyedik. A mögöttük álló Hercules azonban utolérheti őket pontszámban, ha győz hétfőn este Bilbaóban.