Potyagóllal nyerte meg a csoportot a PSG

A Paris Saint-Germain 2-1-re verte otthon az FC Portót a labdarúgó Bajnokok Ligája A csoportjának 6. fordulójában és ezzel megnyerte a kvartettet.

Ibrahimovic

A csoport elsőség volt a tét Párizsban, a meccs előtt a Porto egy ponttal vezetett a PSG előtt. A 29. percben a franciák kerültek előnybe, Maxwell balról ívelt be szabadrúgást, Thiago Silva pedig 11 méterről a jobb felsőbe fejelt, a labda a felső lécről vágódott a hálóba (1-0). Négy perccel később egyenlített a Porto, Danilo jobbról lőtt középre, a túloldalon Martínez érkezett és estében, négy méterről a kapuba bólintott (1-1). A 61. percben ismét a PSG vezetett, Lavezzi lőtt laposan, jobbról, éles szögből, Helton kapus rajta volt a lövésen, ám a hona alatt átkúszott a labda és a gólvonal mögé csorgott (2-1).

A PSG ezzel a sikerrel a csoport élén végzett, a Porto második helyen ment tovább.