La Liga

Szép játékkal nyert a Mallorca ellen a Sevilla

Hazai pályán könnyedén, 3-1-re legyőzte a Mallorcát a Sevilla a Primera División 31. fordulójának zárómeccsén.

Már az első félidőben is nagy fölényben játszott a Sevilla, különösen volt aktív, de ekkor még jól zárt a Mallorca védelme, így nem sikerült gólt szerezni a hazaiaknak.

A zárat a második félidőben sikerült feltörni, amikor egy szöglet után Negredo középről csúsztatott fejjel a kapu hosszú oldalába. (1-0)

Manu del Moral és Jesús Navas örülnek a Sevilla mérkőzésén egy gólnak a Primera Divisiónban 2011-ben.

A 62. percben jött a második találat, ekkor Jesús Navas Manu del Moralt szöktette, aki a bal oldalról, remek bokamozdulattal pörgetett bele a labdába, amely a hosszú oldali kapufa tövéig gurult, onnan pedig befelé pattant. (2-0)

Navas nem sokkal később maga is gólt tudott szerezni, Reyes védők között belőtt passzára érkezett remekül a jobb oldalon, és a kapuba belsőzött. (3-0)

A hazaiak tökéletes estéjébe még Hemed rondított bele egy kicsit a 74. percben a szépítő góllal (3-1), de ez elég volt ahhoz, hogy a sevillaiak ne kényelmesedjenek el teljesen, jó játékkal tartották az eredményt, és magabiztos győzelmet arattak.