Európa Liga

Elkészült az egyenes kieséses szakasz programja

  • MTI
megosztom

Az UEFA nyoni központjában pénteken elkészítették az egyenes kieséses szakasz pontos programját, az első mérkőzéseket február 14-én valamint 16-án rendezik meg, a visszavágókra pedig február 21-én és 23-án kerül sor.

Európa Liga
A legjobb 16 közé rendezett mérkőzések
Első mérkőzések:
február 14., kedd:
12. SC Braga (portugál)-Besiktas (török) 18:30 ó
február 16., csütörtök:
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Athletic Bilbao (spanyol) 18 ó
Rubin Kazany (orosz)-Olimpiakosz (görög) 18 ó
Ajax Amsterdam (holland)-Manchester United (angol) 19 ó
Salzburg (osztrák)-Metaliszt Harkiv (ukrán) 19 ó
AZ Alkmaar (holland)-Anderlecht (belga) 19 ó
Lazio (olasz)-Atlético Madrid (spanyol) 19 ó
Viktoria Plzen (cseh)-FC Schalke 04 (német) 19 ó
Legia Warszawa (lengyel)-Sporting Lisboa (portugál) 19 ó
FC Porto (címvédő, portugál)-Manchester City (angol) 21:05 ó
Stoke City (angol)-Valencia (spanyol) 21:05 ó
Steaua Bucuresti (román)-Twente (holland) 21:05 ó
Wisla Krakow (lengyel)-Standard Liége (belga) 21:05 ó
Udinese (olasz)-PAOK (görög) 21:05 ó
Trabzonspor (török)-PSV Eindhoven (holland) 21:05 ó
Hannover 96 (német)-FC Bruges (belga) 21:05 ó
 
Visszavágók:
február 21., kedd:
Manchester City (angol)-FC Porto (címvédő, portugál) 18 ó
február 23., csütörtök:
Athletic Bilbao (spanyol)-Lokomotiv Moszkva (orosz) 19 ó
Valencia (spanyol)-Stoke City (angol) 19 ó
Twente (holland)-Steaua Bucuresti (román) 19 ó
Standard Liége (belga)-Wisla Krakow (lengyel) 19 ó
PAOK (görög)-Udinese (olasz) 19 ó
PSV Eindhoven (holland)-Trabzonspor (török) 19 ó
FC Bruges (belga)-Hannover 96 (német) 19 ó
Manchester United (angol)-Ajax Amsterdam (holland) 21:05 ó
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Salzburg (osztrák) 21:05 ó
Olimpiakosz (görög)-Rubin Kazany (orosz) 21:05 ó
Anderlecht (belga)-AZ Alkmaar (holland) 21:05 ó
Atlético Madrid (spanyol)-Lazio (olasz) 21:05 ó
FC Schalke 04 (német)-Viktoria Plzen (cseh) 21:05 ó
Besiktas (török)-SC Braga (portugál) 21:05 ó
Sporting Lisboa (portugál)-Legia Warszawa (lengyel) 21:05 ó
 
A további program:
nyolcaddöntő, első mérkőzések: március 8.
nyolcaddöntő, visszavágók: március 15.
negyeddöntő, első mérkőzések: március 29.
negyeddöntő, visszavágók: április 5.
elődöntő, első mérkőzések: április 19.
elődöntő, visszavágók: április 26.
döntő (Bukarest): május 9.
megosztom