Championship

Buzsákyék otthon győztek, Priskinék idegenben ikszeltek

Az éllovas Queens Park Rangers 2-1-re legyőzte a Crystal Palace-t az angol másodosztály 37. fordulójában. Buzsáky Ákos együttese Helguson révén szerzett vezezetést, majd miután Vaughan kiegyenlített, a QPR izlandi támadója tizenegyesből duplázott és szerezte meg a győzelmet. A büntető előtt Patrick McCarthy-t kiállították a Palace-ból. A hazaiak magyar középpályása a 89. percben lépett pályára. Fülöp Márton és Priskin Tamás is kezdő volt az Ipswich Leeds elleni idegenbeli mérkőzésén. Egyéni sikernek csak a kapus örülhetett, hiszen kapott gól nélkül hozta a találkozót, a csatár pedig nem tudott betalálni a másik oldalon. Priskint a 80. percben váltotta Jason Scotland, gólt viszont ő sem szerzett, 0-0 lett a végeredmény.

Championship, 37. forduló:

Queens Park Rangers-Crystal Palace 2-1 (1-1)
gólszerzők: Helguson (20., 54., a másodikat 11-esből), illetve Vaughan (40.)
kiállítva: McCarthy (53., Crystal Palace)

Buzsáky Ákos a 89. percben lépett pályára a QPR-ben.

Leeds United-Ipswich Town 0-0

Fülöp Márton és Priskin Tamás is kezdő volt a vendégegyüttesben, a csatárt a 80. percben cserélte le Paul Jewell.