Böde egy pontot megmentett a halovány Ferencvárosnak

Két bajnoki vereséggel a háta mögött utazott a sereghajtó Kaposvárhoz a Ferencváros, ám nem tudta érvényesíteni a papírformát a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának zárómérkőzésén. Sokáig úgy tűnt, a fővárosiak pont nélkül maradnak Somogyban, ám Böde Dániel utolsó percekben szerzett góljának köszönhetően legalább az 1-1-es döntetlent kiharcolták.

A mérkőzés első félideje közepes iramú volt, a nézők szinte helyzetet sem láthattak, gól pedig nem született. A térfélcsere után megélénkült a játék, és a kaposváriak az 57. percben megszerezték a vezetést Markus góljával. (1-0) Bőle ezután kihagyta a találkozó legnagyobb helyzetét, az egyre nagyobb fölényt kiharcoló Ferencváros pedig a 89. percben, Böde találatával egyenlített. (1-1) A vége döntetlen lett, ami igazságosnak mondható.