Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.26.Finn bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Finn bajnoki mérkőzést ajánlok! Kuopio PS - Helsinki mérkőzésre gondoltam! Remek formában van a Kuopio hiszen sorozatban harmadik...

Sziasztok! Ma Finn bajnoki mérkőzést ajánlok!

Kuopio PS - Helsinki mérkőzésre gondoltam!

Remek formában van a Kuopio hiszen sorozatban harmadik mérkőzését nyeri! Jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban viszont győzelmével akár a (3) helyre is feljöhet!

A szorzó (3.50) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (1%) nyerte meg ilyen szorzóval! Szerintem alábecsülik a csapatott!

Hazai pályán (5-4-3) eredménnyel (24:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.4) átlag! Ez igen!

Legjobb gólszerző a középpályás Karjalainen Rasmus (14) góllal viszont többjátékos is  (4-8) gólos!

Helsinki jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban tekintélyes előnnyel! most már csak a bajnokságra kell nekik figyelni hiszen elbúcsúztak az Európa ligától!

A szorzó (2.10) így esélye a győzelemre (48%) viszont korábbi mérkőzéseit (29%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (7-3-1) eredménnyel (14:8) gólaránnyal állami mérkőzésenként (2.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Klauss Joao (14) góllal viszont több játékos is (3-5) gólos!

Egymás ellen (4-6-9) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Hazai csapat igen csak javuló formáját és jó gólszerző játékosait!

Vendégeknél szintén a kiváló gólszerzőket és azt,hogy most már a bajnoki mérkőzésükre kell figyelniük!

Utolsó kettő együtt játszott mérkőzésükön megvolt a három találat!