Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.23.Német "2" bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Német "2" bajnoki mérkőzést ajánlok. Nürnberg - Regensburg mérkőzésre gondoltam. A Nürnberg jelenleg harmadik helyen...

Sziasztok! Ma Német "2" bajnoki mérkőzést ajánlok.

Nürnberg - Regensburg mérkőzésre gondoltam.

A Nürnberg jelenleg harmadik helyen áll a bajnokságban. Az élmezőny igen szoros és így nem követhetnek el hibát amennyiben felakarnak jutni az első osztályba. A szorzó (1.75) így esélyük a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseiket (56%) nyerték meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (4-2-3) eredménnyel (15:11) gólaránnyal állnak. Csapat legjobb góllövője Mikael Ishak (18) mérkőzés (12) gól. A Regensburg előző szezonban a harmad osztályban játszott. Most igen jól áll jelenleg (8) a bajnokságban. A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont ilyen szorzóval (43%) nyerte meg mérkőzéseinek. Idegenben (3-1-4) eredménnyel (11:11) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző a csapatban
Marco Grüttner (18) mérkőzés (6) gól. Figyelembe kell azt is venni,hogy a pihenő előtt három mérkőzését is elveszítette egymásután. Úgy gondolom küzdős mérkőzésen kevés góllal de a hazai csapat megnyeri a találkozót.

Nürnberg időjárás (+6) csapadék nincs így gond nélkül le megy a mérkőzés.