Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.08. Újra Bajnokok Ligája - Selejtező - Elődöntők!
Sziasztok! Ma Bajnokok Ligája - Selejtező - Elődöntő mérkőzést ajánlok! Salzburg -Shkendija mérkőzésre gondoltam! A Salzburg nagyon jó...

Sziasztok! Ma Bajnokok Ligája - Selejtező - Elődöntő mérkőzést ajánlok!

Salzburg - Shkendija mérkőzésre gondoltam!

A Salzburg nagyon jó formában van és sorra nyeri a mérkőzéseket!

A szorzó (1.11) így esélye a győzelemre (90%) viszont korábbi mérkőzéseit (94%) nyerte meg ilyen szorzóval!

A csapatban vannak sérültek akiknek játéka kérdéses viszont bőséges kerettel rendelkeznek és így nem lesz gond a csapat összeállításánál!

Igen jó gólszerző játékosok vannak akik ott lesznek a kezdőcsapatban mint a középpályás Dabbur Munas eddig (3) gólt szerzett!

Utolsó öt mérkőzését mind megnyerte a csapat és jelentős gólokkal!

Shkendija is jó formát mutat igaz voltak botlásai de így is sikerült továbbjutniuk!

Idegenben szenvedtek súlyos vereséget a ( TNS 4:0 Shkendija ) és csak azért jutottak tovább mert az első mérkőzésen ők nyertek (5:0) arányban!

A csapatban vannak azért igazán jó gólszerzők mint a csatár Junior Stenio és kettő középpályás Alimi Armend és Hasani Ferhan akikre lehet számítani gólszerzésben!

Elsősorban hazai győzelmet várok de a vendégeket sem szabad lebecsülni gólszerzés tekintetében!

Ezért úgy gondolom már az első félidőben elkezdik a gólgyártást!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Salzburg igen sok mérkőzésén már félidőben megvolt  a kettő gól és még a vendégekben is benne lehet az első félidői gól!

Tippem a következő!

09840 V Salzburg - Shkendija Tetovo Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)1,95

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!