Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 06.28.Európa liga selejtező mérkőzés!
Sziasztok! Ma Európa liga selejtező mérkőzést ajánlok. Birkirkara -Klaksvik mérkőzésre gondoltam. Hazai csapat a negyedik helyen végzett a...

Sziasztok! Ma Európa liga selejtező mérkőzést ajánlok.

Birkirkara - Klaksvik mérkőzésre gondoltam.

Hazai csapat a negyedik helyen végzett a bajnokságban és azért indulhat itt az Európa ligában mert a kupa döntőn a Valletta nyert és így szerzett jogot az indulásra.

A szorzó (1.61) így esélye a győzelemre (62%) viszont korábbi mérkőzéseit (63%) nyerte meg ilyen szorzóval.

Hazai pályán (9-1-3) eredménnyel (30:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.6) átlag!

Legjobb gólszerző Grech Jake (11) góllal!

A Klaksvik a bajnokságban jelenleg (2) helyen áll és nagyon jó sorozata van hiszen utolsó öt mérkőzését zsinórban megnyerte ebből négyet idegenben!

Nagyon jó (11-2-2) eredménnyel (27:10) gólaránnyal áll a bajnokságban ami mérkőzésenként (2.4) átlag!

Úgy gondolom a hazai pálya előnye meghozza a várt sikert a Birkirkara csapatának és,hogy jelentős előnnyel menjenek a visszavágóra így több gólos mérkőzést várok!