Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 09.01.Angol: Premier League bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Premier League bajnoki mérkőzést ajánlok! Leicester - Liverpool mérkőzésre gondoltam! ALeicester egy vereséggel kezdte a szezont...

Sziasztok! Ma Angol:  Premier League bajnoki mérkőzést ajánlok!

Leicester - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

A  Leicester egy vereséggel kezdte a szezont viszont utána kettő győzelemmel folytatta és a kupa mérkőzésen is brílirozott hiszen (4:0) nyert hazai pályán!

Jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (2:0) gólaránnyal áll!

A csatár Vardy Jamie piros lap miatt nem játszik így a többi csatárra vár a gólszerzés illetve a középpályás Maddison James (1) és Gray Demarai (1) gólosak!

A Liverpool remek győzelmi sorozatban van és vezeti a bajnokságot!

A szorzó (1.44) így esélye a győzelemre (69%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:0) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző Mane Sadio (3) és Salah Mohamed (2) és lehet még számítani a középpályás Milner James vagy Fabinho gólszerzésére is!

Egymás ellen (5-3-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Hazai csapat egyre jobban belelendül a gólszerzésbe és hazai pályán számolni is kell a góljaival!

Liverpool amennyiben továbbra is az élen akar lenni akkor nyerni kell és ahhoz gólok kellenek!

Nem fognak most olyat csinálni mint korábban,hogy özön gólhelyzetet kihagynak!

Előző szezonban ilyen felállásban már az első félidőben megvolt a három gól is!

Bajnokságban a gólátlag (2.97) hazai győzelem (47%) vendég győzelem (33%) ez igen meggyőző lehet a több gólos mérkőzésre!

Most mindkettő csapat kihasználja helyzeteit és már az első félidőben lesznek bőséges gólok!