Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 05.31.Osztrák osztályozó mérkőzés!
Sziasztok! Ma Osztrák osztályozós mérkőzést ajánlok. Neustadt - St. Pölten mérkőzésre gondoltam. A Neustadt Erste liga harmadik...

Sziasztok! Ma Osztrák osztályozós mérkőzést ajánlok.

Neustadt - St. Pölten mérkőzésre gondoltam.

A Neustadt Erste liga harmadik helyén végzett és most a feljutásért küzd. A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval. hazai pályán (10-4-4) eredménnyel (31:21) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.88)  átlag. Nagyon jó teljesítmény de ahol olyan játékosok vannak akik (3-7) gólosak és az élen Salihi Hamdi csatár áll (22) góllal. A St Pölten utolsó helyen végzett az első osztályban és most meg kell küzdenie a bent maradásért. A szorzó (2.37) így esélye a győzelemre (42%) viszont ilyen szorzóval (14%) nyerte meg mérkőzéseinek. Idegenben (3-2-13) eredménnyel (17:40) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag igen csak negatívan. legjobb gólszerzők a csatár Riski Roope (5) és kettő középpályás Schutz Daniel (5) Atanga David (5) góllal. Egymás ellen (5-0-5) eredménnyel állnak. Minden információ és adat azt sugallja és én is úgy érzem ez a mérkőzés a küzdősek és több gólosak közé tartozik. Meglesz a három találat az tuti!