Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.17.Angol: Championship bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Championship bajnoki mérkőzést ajánlok. Fulham - QPR mérkőzésre gondoltam. A Fulham sorozatban negyedik győzelmét éri el....

Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok.

Fulham - QPR mérkőzésre gondoltam.

A Fulham sorozatban negyedik győzelmét éri el. jelenleg negyedik helyen áll viszont olyan szoros a mezőny az élbolyban,hogy még bármelyik helyre odaérhet. A szorzó (1.53) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (71%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (10-6-2) eredménnyel (32:13) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.5) átlag. Figyelembe kell venni,hogy otthonában utóbbi időben nem szenvedett vereséget. Gólszerzésben igen sok (4-7) gólos van és ebből A csapatban több (2-4) gólos játékos van a listát Ryan Sessegnon (14) góllal vezeti. A QPR utolsó kettő győzelmével megerősítette helyét (15) jelenpillanatban. Idegenben viszont nem olyan jól megy a csapatnak (3-5-10) eredménnyel (14:27) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag. Ezzel a teljesítménnyel (21) helyet érdemelte ki. A csapatnak szintén nagyon sok (4-6) gólt szerző játékosa van Matt Smith (8) góllal áll az élen. Egymás ellen (6-1-2) eredménnyel állnak. Mindkettő csapat számára fontos a győzelem ebből úgy gondolom a hazai csapat jön ki de gólok is lesznek szép számmal.Meg lesz a három találat.