Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.10.Angol: Championship bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Championship bajnoki mérkőzést ajánlok. Preston - Fulham mérkőzésre gondoltam. A Preston azért küzd,hogy ott legyen a Play Off...

Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok.

Preston - Fulham mérkőzésre gondoltam.

A Preston azért küzd,hogy ott legyen a Play Off helyen. A szorzó (3.20) így esélye a győzelemre (31%) viszont korábbi mérkőzéseit (37%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (7-7-4) eredménnyel (21:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.1) átlag. Figyelembe kell utolsó kettő mérkőzését egy otthon egy idegenben megnyerte és ez nagy önbizalmat ad a csapatnak. Igen sok több gólos játékos van a csapatban ebből kiemelkedik Barkhuizen Tom (8) és Maguire Sean (7) gólos csatárok. A Fulham sorozatban harmadik győzelmét éri el és ma egy győzelemmel akár a harmadik helyre is feljöhet hiszen az első és harmadik helyezett egymással játszik és ez kedvezhet a csapatnak. A szorzó (2.39) így esélye a győzelemre (42%) korábbi mérkőzéseit is (42%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (8-5-5) eredménnyel (30:25) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag. Elég figyelemre méltó teljesítmény a csapattól. Nagyon sok (4-7) gólt szerző játékos van a csapatban ebből emelkedik ki Sessegnon Ryan (14) góllal. Egymás ellen (0-2-3) eredménnyel állnak. Az azonban biztos mikor együtt játszanak akkor igen sok gólos mérkőzés alakul ki. Mivel a motiváció igen nagy mindkettő csapat számára ez gólokban fog megmutatkozni.