Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 12.12.Német bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok. Wolfsburg - RB Leipzig mérkőzésre gondoltam. A Wolfsburg jelenleg a (11) helyen áll a...

Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok.

Wolfsburg - RB Leipzig mérkőzésre gondoltam.

A Wolfsburg jelenleg a (11) helyen áll a bajnokságban. A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit(33%) nyerte meg ilyen szorzóval.Hazai pályán (2-5-1) mérleggel (13:11) gólaránnyal áll.Legjobb góllövőjük Didavi Daniel középpályás (15) mérkőzés (5) gól és (7.2) értékeléssel,másik játékos Origi Divock csatár (13) mérkőzés (6.8) értékeléssel áll.Utolsó öt bajnoki mérkőzésein (2) győzelem (2) döntetlen (1) veréség a mérlege.Sérültek is vannak a csapatban (2) védő (2) középpályás (1) csatár akik ma nem játszanak.Erre is figyelemmel kell lenni. A Leipzig már az Európa ligában folytatja ugyanis a harmadik helyen végzett a BL ben.Most szünet van és csak a bajnokságra kell nekik készülni.Jelenleg (2) helyen állnak. A szorzó (2.29) így esélyük a győzelemre (44%) viszont ilyen szorzóval mérkőzéseinek (21%) nyerte meg. idegenben viszont nem olyan jól megy a csapatnak,(3-1-4) mérleggel (9:14) gólaránnyal állnak. Ez szerintem igen fontos tényező. Legjobb góllövőjük Werner Timo (13) mérkőzés (8) gól és (7.2) értékeléssel áll.Kettő csatár egy középpályás egy védő hiányozni fog. Egymás ellen (2-0-2) mérleggel állnak. minden információt és azt is figyelembe vettem,hogy a vendégek fáradtabbak a Wolfsburg otthon kiszámíthatóbban játszik ezért tettem ezt a tippet.