Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 09.23.Chilei bajnokság!
Sziasztok! Ma Chilei bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne! San Felipe - Universidad de Concepcion mérkőzés!

San Felipe jelenleg (15) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-4) eredménnyel (13:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Ignacio Sebastian Mesias Gonzalez (4) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Universidad de Concepcion jelenleg (10) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.63) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (46%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-4-4) eredménnyel (11:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Lionel Altamirano (8) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-4-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem San Felipe igyekezetét egy jobb helyezésre hiszen közel van a kieső helyhez!

Universidad de Concepcion pedig védelmezi helyezését!

Bajnokságban gólátlag (2.48) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (31%) Döntetlen (32%)

Ezek az információk valamint jelenlegi formájuk illetve az a tény,hogy a San Felipe utolsó öt mérkőzéséből első félidőben három mérkőzés állt döntetlenre az Universidad de Concepcion utolsó öt mérkőzéséből két mérkőzés állt döntetlenre az első félidőben valamint az utolsó egymással játszott mérkőzésük szintén döntetlenre állt első félidőben így ma nagy esély van a következő eredményre!