Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 04.15.Dél - Afrikai bajnokság!
Sziasztok! Ma Dél - Afrikai bajnoki mérkőzést ajánlok! Baroka - Kaizer mérkőzésre gondoltam!

Baroka jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-5) eredménnyel (11:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Evidence Makgopa (5) és Richard Mbulu (5) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Kaizer jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-3-3) eredménnyel (9:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Leonardo Castro (4) és a középpályás Nkosingiphile Ngcobo (4) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-5-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Baroka igen sok döntetlennel rendelkezik (8) összességében!

Kaizer összességében (9) döntetlennel rendelkezik!

Bajnokságban gólátlag (2.27) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (27%) döntetlen (37%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Boroka utolsó öt mérkőzéséből félidőben három mérkőzés állt döntetlenre!

Kaizer utolsó öt mérkőzéséből félidőben négy mérkőzés állt döntetlenre!

Egymás elleni utolsó mérkőzésük (2021.01.26) félidőben döntetlenre állt a mérkőzés!

Jelenlegi formájukat nézve úgy gondolom félidőben nem fog eldőlni a mérkőzés sorsa!