Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.28.Indiai bajnokság!
Sziasztok! Ma Indiai bajnoki mérkőzést ajánlok! Hyderabad - Bengaluru mérkőzésre gondoltam!

Hyderabad jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.38) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (35%) nyert meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-2-2) eredménnyel (6:8) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Aridane (6) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Bengaluru jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.90) így esélye a győzelemre (34%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-2-2) eredménnyel (7:7) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Cleiton Silva (4) és Sunil Chhetri (4) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-2-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem mindkettő csapat igen sok döntetlent játszik!

Bajnokságban gólátlag (2.25) hazai győzelem (27%) vendég győzelem (34%) döntetlen (39%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Hyderabad utolsó öt mérkőzéséből négyen félidőben döntetlen volt az állás!

Bengaluru utolsó öt mérkőzéséből egy sem állt döntetlenre félidőben!

Az utolsó egymással játszott mérkőzésük viszont félidőben és végeredményben is döntetlen lett!

Ezek az információk valamint a jelenlegi formájukat tekintve ma is nagy bizalom van abban,hogy félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!