Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.07.Spanyol kupa!
Sziasztok! Ma Spanyol kupamérkőzést ajánlok! Amorebieta - Sporting Gijon mérkőzésre gondoltam!

Amorebieta a Division "B" bajnokságban a (2) helyen áll! A szorzó (2.62) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (46%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igen jól szerepel a bajnokságban és most itt a kupamérkőzésen mutathatja meg tudását!

Több jó gólszerzője van a csapatnak mint a csatár Koldo Obieta (2) és a középpályás Asier Etxaburu (1) góllal!

Sporting Gijon LaLiga2 bajnokságban a (6) helyen áll! A szorzó (2.55) így esélye a győzelemre (39%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg meg ilyen szorzóval!

Idegenben igen vegyes eredményeket ér el a csapat hiszen (2) döntetlen mellet (3) veresége van az utolsó öt mérkőzésből!

Legjobb gólszerző a csatár Uros Djurdjevic (10) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen ez lesz az első mérkőzésük!

Tippemnél figyelembe vettem Amorebieta szívós csapat és nem könnyen lehet nyerni ellenük!

Sporting Gijon idegenben nem olyan harcos de ettől függetlenül kiharcolhatja a továbbjutást de nem lesz könnyű a csapat számára!

Mindkettő csapatnak félidőben igen sok döntetlenje van! Amorebieta utolsó öt mérkőzéséből félidőben három mérkőzés állt döntetlenre!

Sporting Gijon félidőben utolsó öt mérkőzése mind döntetlenre állt félidőben!

Ezek az információk valamint a csapatok formája nagyon biztató lehet arra nézve bármi is lesz az eredmény félidőben nem dől el még a mérkőzés sorsa!