Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 02.10.Francia Liga2 bajnokság!
Sziasztok! Ma Francia Liga2 bajnoki mérkőzést ajánlok! Lens - Grenoble mérkőzésre gondoltam!

Lens jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.60) így esélye a győzelemre (63%) viszont korábbi mérkőzéseit (77%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-2-1) eredménnyel (17:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Gaëtan Robail (7) góllal viszont több játékos (2-6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Grenoble jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (6.00) így esélye a győzelemre (17%) viszont korábbi mérkőzéseit (1%) nyerte meg ilyen szorzóval! Nagyon lebecsülik a csapatott!

Idegenben (4-5-3) eredménnyel (14:14) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (8) helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Moussa Djitté (6) góllal viszont igen sok játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-3-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Lens nagyon a feljutásért harcol és elképzelhető,hogy nyeri a mérkőzést viszont félidőben az utolsó öt mérkőzése döntetlenre állt!

Grenoble pedig idegenben jól védekezik és félidőben három mérkőzése állt döntetlenre!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Lens félidői állás döntetlen (60.87%) gólok száma első félidőben (30%) második félidőben (70%)

Grenoble félidői állás döntetlen (56.52%) gólok száma első félidőben (40%) második félidőben (60%)

Ezek az adatok és információk nagyon biztatóak arra nézve,hogy az első félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!