Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.19.Spanyol LaLiga2 bajnokság!
Sziasztok! Ma bőséges kínálat van a mérkőzésekből! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok! Deportivo La Coruna - Cadiz mérkőzésre gondoltam!

Deportivo La Coruna jelenleg (21) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-4-4) eredménnyel (13:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Ager Aketxe (4) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Cadiz jelenleg első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (46%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-3-3) eredménnyel (14:11) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Álex (8) góllal viszont több játékos (1-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-3-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az egymás elleni eredményeiket valamint azt,hogy a Deportivo La Coruna utolsó öt mérkőzéséből félidőben négy mérkőzése állt döntetlenre!

Cadiz idegenben utolsó öt mérkőzéséből szintén négy állt félidőben döntetlenre!

Bajnokságban gólátlag (2.33) hazai győzelem (39%) döntetlen (36%) vendég győzelem (25%)

Igenfontos a mérkőzés szempontjából Deportivo La Coruna hazai pályán (under 2.5) gól (45.55%) rúgott gól (63.64%) kapott gól (81.82%) félidői állás döntetlen (39.13%)

Cadiz idegenben (under 2.5) gól (58.33%) rúgott gól (66.67%) kapott gól (75%) félidői állás döntetlen (56.52%)

Csapatok mérkőzésein túlnyomóan a második félidőben van több gól (53.57%) illetve (67.86%) ban!

Ezek az eredmények és információk ma igen biztatóak lehetnek arra az első félidőben nem fog eldőlni a mérkőzés sorsa!