Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.16.Algériai bajnokság!
Sziasztok! Ma Algériai bajnoki mérkőzést ajánlok! USM Alger - JS Kabylie mérkőzésre gondoltam!

USM Alger jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (6-1-0) eredménnyel (14:4) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény az első helyre jó a csapatnak!

Igen sok jó gólszerző játékosa van a csapatnak mint a csatár Mohamed Rabie Meftah (5) Aymen Mahious (2) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

JS Kabylie jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.20) így esélye a győzelemre (24%) viszont korábbi mérkőzéseit (59%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-2-3) eredménnyel (9:7) gólaránnyal áll!

Több jó gólszerző játékosa van a csapatnak mint a csatár Rezki Hamroune (3) és Hamza Banouh (5) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (8-5-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az USM Alger hazai jó teljesítményét és győzelmével harmadik helyre érne így is,hogy szövetségi döntés miatt három pontot levontak a csapattól!

JS Kabylie pedig győzelmével szintén harmadik helyre lépne jelentős pontelőnnyel!

Bajnokságban gólátlag (2.19) hazai győzelem (52%) vendég győzelem (22%)

Ezek az információk valamint a jobb helyezésért való küzdelem ma javítani fogja a gólátlagot és több gólos mérkőzésre lehet számítani a jó gólszerző játékosoknak köszönhetően!