Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 12.15.Indiai bajnokság!
Sziasztok! Ma India bajnoki mérkőzést ajánlok! Bengaluru - Mumbai City mérkőzésre gondoltam!

Bengaluru jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.53) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-1-0) eredménnyel (4:0) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Sunil Chhetri (3) góllal!

Mumbai City jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.75) így esélye a győzelemre (21%) viszont korábbi mérkőzéseit (63%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-3-0) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a harmadik helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Mohamed Amine Chermiti (4) góllal!

Egymás ellen (2-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem egymás ellen igen kevés gólos mérkőzést játszanak!

Bengaluru utolsó hét mérkőzéséből a félidőben négy állt döntetlenre!

Mumbai City utolsó hét mérkőzéséből szintén négy mérkőzés állt döntetlenre a félidőben!

Hasonló adottságokkal rendelkező csapatok ahol ma is nagy esély van arra,hogy a félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!