Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 04.24.Spanyol bajnokság!
Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok! Levante - Betis mérkőzésre gondoltam!

Levante jelenleg (18) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.37) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (9%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-6-6) eredménnyel (24:31) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Roger Marti (12) gól és a középpályás Morales Jose (10) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Betis jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-3-8) eredménnyel (17:21) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Lo Celso Giovani (9) góllal viszont ma nem fog játszani sárga lap miatt! Ott lesz viszont a csatár Canales Sergio (7) gól és Loren (5) góllal viszont több játékos is (3-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (6-4-9) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Levante igen sok döntetlent játszik (10) eddig és most igyekszik elkerülni a kiesést!

Betis is igen sok döntetlennel rendelkezik (7) és van esélye egy Európa liga helyre!

Bajnokságban a döntetlenek aránya (30%)

Továbbá igen fontos a mérkőzés szempontjából a Levante hazai pályán (over 2.5) gól (75%) rúgott gól (81.25) kapott gól (75%)

Betis idegenben (over 2.5) gól (43.75%) rúgott gól (62.5%) kapott gól (68.75%)

Igen fontos még,hogy az első félidőben gólok száma Levante (39.81%) második félidőben (60.19%)

Betis első félidőben gólok száma (36.9%) másodikban (63.1%) Ez igen biztató lehet ara nézve,hogy nem fog eldőlni a mérkőzés sorsa az első félidőben!