Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 04.14.Francia bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok. Lyon - Amiens mérkőzésre gondoltam. Jó formában van a Lyon és sorozatban negyedik...

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok.

Lyon - Amiens mérkőzésre gondoltam.

Jó formában van a Lyon és sorozatban negyedik győzelmét éri el. Nem lazíthatnak mert ott van a nyomukban az Olympique de Marseille és amennyiben megakarják őrizni harmadik helyüket akkor nyerni kell ma is. A szorzó (1.22) így esélye a győzelemre (82%) ilyen szorzóval viszont (67%) nyerték meg mérkőzéseiknek. Otthon (8-5-2) eredménnyel (27:16) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként ((2.86) átlag. Legjobb gólszerző a csapatban Diaz Mariano (17) és Fekir Nabil (16) góllal viszont játéka kérdéses térdsérülés miatt. Ott lesz viszont Depay Memphis (13) gólos csatár. Az Amiens jelenleg (13) helyen áll (37) ponttal.Kiesési gondjai jelenleg nincs de viszont a biztos bent maradáshoz szükségük van még pontokra. Idegenben (4-3-9) eredménnyel (10:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (1.75) átlag negatívan. Legjobb gólszerző a csapatban Konate Moussa csatár (10) góllal. Utolsó négy mérkőzésén (2) győzelem (2) döntetlen a mérlege viszont mindegyik mérkőzésen szereztek gólt. Több játékos is sérülésessel bajlódik játékuk kérdéses. Egymás ellen fordított felállásban a Lyon nyert. Ma a jobb formában lévő Lyon szintén nyerheti a mérkőzést. A bajnokságban hazai győzelem (45%) a gólátlag (2.64). Bízom a Lyon győzelmében és több gól is lesz legalább négy találat.