Női kézilabda

Verhető ellenfeleket kaptak a magyarok a KEK-ben és az EHF-kupában

megosztom

Bécsben megtartotta az Európai Kézilabda Szövetség a női KEK és EHF -kupa sorsolását. A Ferencváros osztrák, az Alcoa izlandi ellenfelet kapott, míg a Vác fehérorosz, a Békéscsaba macedón csapattal csap össze.Ebben az idényben a Bajnokok Ligájából kieső csapatok a KEK-be jutnak. Az EHF-kupában nem rendeznek 1. fordulós mérkőzést.

Női KEK, 2. forduló
Párosítások
BL 1. selejtezőkör, A-csoport 4. - LK Zug Handball (svájci)
Fram (izlandi) - Alcoa FKC
FTC-Rail Cargo Hungaria - Union Korneuburg Handball (osztrák)
ASD HC Sassari (olasz) - BL 1. selejtezőkör, B-csoport 3.
BL 2. selejtezőkör, 4. csoport 4. - OF Ioniasz (görög)
RK Katarina Mosztar (bosnyák) - Toulon/St Cyr Var HB (francia)
A HC Initia Hasselt (belga) - ŽRK Krka (szlovén) párharc győztese - BM Mar Sagunto (spanyol)
BL 2. selejtezőkör, 3. csoport 4. - Westfriesland SEW (holland)
Madeira SAD (portugál) - BL 2. selejtezőkör, 1. csoport 4.
HC Oţelul Galaţi (román) - KHF Kastrioti (koszovói)
Vistal Łączpol Gdynia (lengyel) - HC Leipzig (német)
Levanger HK (norvég) - İzmir BŞB SK (török)
BL 1. selejtezőkör, B-csoport 4. - Latszia Kentriki Aszfalisztiki (ciprusi)
HK Zvezda Zvenyigorod (orosz) - ŽRK Jagodina (szerb)
BL 2. selejtezőkör, 2. csoport 4. - a HC Garliava-SM (litván) - ZsRK Zsito Prilep (macedón) párharc győztese
BL 1. selejtezőkör, A-csoport 3. - HK Gorodnicsanka Grodna (fehérorosz)

 

 

EHF-kupa, 3. forduló
Párosítások
Lugi HF (svéd) - HK Lada Togliatti (orosz)
TV Zofingen (svájci) - Mios Biganos Handball (francia)
SPR Lublin (lengyel) - CSM Bucureşti (román)
HBC Nîmes (francia) - a SG Witasek Kärnten (osztrák) - ZsRK Biszeri (montenegrói) párharc győztese
BNTU-BelAZ Minszk (fehérorosz) - Váci NKSE
Maliye Milli Piyango (török) - ŽRK Naisa Niš (szerb)
A Maccabi Arazim Ramat Gan (izraeli) - Bney Hertzliya (izraeli) párharc győztese - HC Zalău (román)
A. Colégio João de Barros (portugál) - KIF Vejen (dán)
A HRK Arkatron Minszk (fehérorosz) - KHF Pristina (koszovói) párharc győztese - CB Mar Alicante (spanyol)
VOC Amsterdam (holland) - TSV Bayer 04 Leverkusen (német)
HK Asztrahanocska Asztrahány (orosz) - a HB Dudelange (luxemburgi) - AOA Aradhippou (ciprusi) párharc győztese
Team Esbjerg (dán) - Anagenniszi Artasz (görög)
ZsRK Vardar Szkopje (macedón) - Budapest Bank-Békéscsabai ENKSE
Team Tvis Holstebro (dán) - Karpati Uzsgorod (ukrán)
A fordulók időpontjai
1. forduló: 2011. szeptember 3-4., 10-11. (sorsolás: 2011. július 26.)
2. forduló: 2011. október 1-2., 8-9. (sorsolás: 2011. július 26.)
3. forduló: 2011. november 5-6., 12-13. (sorsolás: 2011. október 11.)
4. forduló: 2012. február 4-5., 11-12. (sorsolás: 2011. november 15.)
negyeddöntő: 2012. március 3-4., 10-11. (sorsolás: 2012. február 14.)
elődöntő: 2012. március 31-április 1., április 7-8. (sorsolás: 2012. március 13.)
döntő: 2012. május 5-6., 12-13. (sorsolás: 2012. április 10.)
megosztom