Férfi kézilabda

A Carbonex "húzta" a legnehezebbet, Harsányiék a PAOK-hoz látogatnak

megosztom

Az Európai Kézilabda Szövetség kedden a női után megtartotta a férfi kupasorozatok sorsolását is:  a KEK-induló FTC-PLER a ciprusi Universityvel, míg az EHF-kupában érdekelt Tatabánya görög, a Balatonfüred pedig luxemburgi ellenféllel találkozik.  A PAOK Szaloniki két esztendővel ezelőtt a Bajnokok Ligája csoportköréig is eljutott, ahol is legyőzte a Pick-Szeged csapatát.

Férfi KEK, 3. forduló
Párosítás
University Cyprus (ciprusi)-FTC-PLER
1. ford. 1. párharc nyertese-Kausztik Volgográd (orosz)
Schwaz (osztrák)-Porecs (horvát)
Aragón (spanyol)-Borac Banja Luka (bosnyák)
Lovcen-Cetinje (montenegrói)-Benfica (portugál)
Milli Piyango (török)-Gummersbach (német)
1. ford. 2. párharc nyertese- Aarhus (dán)
Meshkov Breszt (fehérorosz)-Pelister Bitola (macedón)
Celje (szlovén)-Kehra (észt)
Palamano Intini Noci (olasz)-Energia Panduri Jiu (román)
Bern (svájci)-Kremer (holland)
Vrilisszia (görög)- Lugi (svéd)
Karvina (cseh)- Flensburg (német)
Tongeren (belga)-Vojvodina Zseleznicsar (szerb)
Arendal (norvég)-1. ford. 3. párharc nyertese
ZTR-Zaporozsje (ukrán)-Esch (luxemburgi)
Első mérkőzések: 2011. november 26-27.
Visszavágók: 2011. december 3-4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi EHF-kupa
Párosítások
2. forduló:
Dudelange (luxemburgi)-Hasselt (belga)
Olimpus-USEFS (moldáv)-Limburg Lions (holland)
Kentriki Asfalistiki (ciprusi)-Neistin (feröeri)
Kastrioti (koszovói)-Sutjeska-Niksics (montenegrói)
Első mérkőzések: 2011. szeptember 3-4.
Visszavágók: 2011. szeptember 10-11.
3. forduló:
PAOK Szaloniki (görög)-TATABÁNYA-CARBONEX
BALATONFÜRED-Berchem (luxemburgi)
Krasznodar (orosz)-Sztrovolosz (ciprusi)
Eskilstuna Guif (svéd)-CSZKA Minszk (fehérorosz)
Bajnokok Ligája 2. selejtező-csoport 4. helyezett-Székelyudvarhely (román)
Bajnokok Ligája 1. selejtező-csoport 4. helyezett-1. ford. 2. párharc nyertese
Kras/Volendam (holland)-Nantes (francia)
Pölva (észt)-Bregenz (osztrák)
Nordsjaelland (dán)-Dukla Praha (cseh)
Bajnokok Ligája szabadkártyás selejtező-csoport 4. helyezett-Elverum (norvég)
1. ford. 1. párharc nyertese-Bajnokok Ligája 3. selejtező-csoport 4. helyezett
Crvena Zvezda (szerb)-Mojkovac (montenegrói)
Vardar Szkopje (macedón)- Izvidac Ljubuski (bosnyák)
1. ford. 4. párharc nyertese- Nexe Nasice (horvát)
Madeira (portugál)- Izmir (török)
Dinamo Poltova (ukrán)-1. ford. 3. párharc nyertese
Első mérkőzések: 2011. október 8-9.
Visszavágók: 2011. október 15-16.
megosztom