Tippelők listája

Döntetlen 7 (26%) 1 indoklás 3.25 i

Szöveges indoklások

utecuki
Én azt gondolom, hogy az Atletico akarta fog érvényesülni, ami azt jelenti, hogy nem lesz sok gól, de egyszer legalább be fognak találni a spanyolok és azzal eldöntik a kupa sorsát.
Atlético Madrid nyer 15 (56%) 1 indoklás 2 i

Manesz
Mondhatni hozta a papírformát az Atlético Madrid azzal, hogy bejutott a döntőbe, hisz decemberben amikor eldőlt, hogy nem sikerül továbbjutnia a BL-ben lehetett sejteni, hogy Simeone együttese bizony itt lesz Lyonban. A Marseille kicsit talán meglepetés, hogy itt van a fináléban, ám a teljesítményük alapján bőven megérdemelt, hogy eljutottak eddig. Biztos, hogy szoros, kemény taktikai csata lesz, ám azt gondolom, hogy az Atlético jelenleg nagyobb játékerőt képvisel és szerintem 90 perc elegendő lesz, hogy ez ki is jöjjön, tehát Simeone együttese fogja elhódítani az EL-t.

RA7
Mindkét fél sikeresnek mondhatja a szezonját egy sikerrel. Amit a bajnokságban nem sikerült elérni azt itt pótolhatják. Dupla motiváció a Marseillenek hogy csak így mehetnek a BLbe jövőre valószínűleg. Simeone pedig talán a legjobban ért a motivációhoz. Első félidőben gólt se várok majd a másodikban villan egyet az Atleti.
Félidő/Rendes játékidő eredménye
Döntetlen / Atlético Madrid 2 (50%) 1 indoklás 4.5 i

Suicidekors
A Madrid nem fog hajtani,ne hogy váratlan gólt kapjanak. Ez ugyan így érvényes a Marseilre is. Lesz csipkelődés,neki ugrás,sde sok gól nem hinném!
Atlético Madrid / Marseille 1 (25%) 1 indoklás 41 i

c4rl0s
Az első félidőt agresszívabban kezdi az Atletico, találnak is egy gólt, a félidőig nincs válasz a franciáktól. Aztán a másodikban váltanak a marseille-iek, mint Mészöly Kálmán és Payet-ék nyomása alatt meghajlik a kevés gólt kapó matracos védelem, Oblak pedig háromszor szedi ki maga mögül a bőrt! :)
Atlético Madrid / Atlético Madrid 1 (25%) - 3.1 i

Pontos végeredmény
Végeredmény 1 - 1 2 (40%) - 6 i

Végeredmény 0 - 1 2 (40%) 2 indoklás 5.5 i

MLCone
Szoros küzdelemben, egygólos madridi sikert várok. Ez mégis egy kupa finálé, nem hinném, hogy támadó játékkal rukkolnának elő a csapatok. Igaz, az Atleti az Európa Liga mezőnye fölött van, de mint írtam, ez egy finálé. :)
Johny258
Kevés gólos meccsen (mégiscsak egy Európai kupadöntőről beszélünk!) nem fognak már az elején egymásnak esni a csapatok. Az Atleti (mint szokásához híven) 0:1 gyel lehozza azt a meccset, ahol mindkét fél a védekezésre rendezkedik be. A Marseille-nek annyi előnye lehet, hogy Franciaországban játszák a döntőt, épp a legnagyobb rivális, a Lyon otthonába, ahol plusz motivációt ad a pályára lépés, és egy esetleges Lyon-i fricska is, de ezt a plusz motivációt nem fogja kihasználni,

Zaliii
Remek labdarúgók fognak szerepelni ezen a meccsen, olyanok, akik akár szabadrúgásból, szögletből is találatot szerezhetnek.
2.50 alatt 3 (27%) 1 indoklás 1.5 i

szabivill
Az Európa Liga fináléban 1 gól dönthet, a tét óriási mindkét csapatnak, a Madrid játszhatja a biztonsági játékát és várnak a lehetőségre, viszont a Marseille is egycsatáros játékot játszik leggyakrabban, ezért most is zörögne a hálót itt is ott is ki tudja, mennyire Motivált a marseille, hogy akarnak e itt győzni és megtesznek e ennek tudatában mindent a győzelemért ez a kérdés, mert sokszor ezek a döntők unalmasak szoktak lenni és ezt vettem észre, nem tudnak egymással mit kezdeni a csapatok, mert taktikailag annyira top-on vannak valószínűleg ez az oka, olyan szinten fel vannak egymásból készülve, hogy már vagy 1000 szer lejátszották előre az eshetőségeket...