Cseh Kupa 1 / Tabellák

x

Cseh Kupa 1 tabella

Cseh Kupa 1 részletes tabella

#CsapatÖsszesítettOtthonIdegenben
MGYDVRGKGGKPP/M%/ÖPMGYDVRGKGGKPP/M%/ÖPMGYDVRGKGGKPP/M%/ÖP
1.Teplice33008179 3,00 100% 11002023 3,00 100% 22006156 3,00 100%
2.Hradec Kralove32016426 2,00 67% 11002113 3,00 100% 21014313 1,50 50%
3.FC Zbrojovka32014226 2,00 67% 11001013 3,00 100% 21013213 1,50 50%
4.Viktoria Plzen220010196 3,00 100% 220010196 3,00 100% 00000000 0 0%
5.Slovacko22009096 3,00 100% 11006063 3,00 100% 11003033 3,00 100%
6.Banik Ostrava22006066 3,00 100% 11002023 3,00 100% 11004043 3,00 100%
7.SK Dynamo22006066 3,00 100% 00000000 0 0% 22006066 3,00 100%
8.Karlovy Vary22006066 3,00 100% 22006066 3,00 100% 00000000 0 0%
9.Sigma Olomouc22006156 3,00 100% 11003123 3,00 100% 11003033 3,00 100%
10.FC Vlasim22006156 3,00 100% 00000000 0 0% 22006156 3,00 100%
11.Bohemians 190522005056 3,00 100% 00000000 0 0% 22005056 3,00 100%
12.Mlada Boleslav22002116 3,00 100% 00000000 0 0% 22002116 3,00 100%
13.Karvina21017343 1,50 50% 100113-20 0,00 0% 11006063 3,00 100%
14.MFK Chrudim21014133 1,50 50% 10011100 0,00 0% 11003033 3,00 100%
15.Pribram21014223 1,50 50% 00000000 0 0% 21014223 1,50 50%
16.FK Chlumec21014313 1,50 50% 100113-20 0,00 0% 11003033 3,00 100%
17.Zizkov21014313 1,50 50% 00000000 0 0% 21014313 1,50 50%
18.Trinec21013213 1,50 50% 00000000 0 0% 21013213 1,50 50%
19.Dukla Praha21014403 1,50 50% 00000000 0 0% 21014403 1,50 50%
20.SK Lisen21013303 1,50 50% 00000000 0 0% 21013303 1,50 50%
21.Jiskra Domazlice21013303 1,50 50% 11002023 3,00 100% 100113-20 0,00 0%
22.Opava21013303 1,50 50% 00000000 0 0% 21013303 1,50 50%
23.FK MAS21013303 1,50 50% 100103-30 0,00 0% 11003033 3,00 100%
24.Vysocina Jihlava21012203 1,50 50% 00000000 0 0% 21012203 1,50 50%
25.Blansko210123-13 1,50 50% 00000000 0 0% 210123-13 1,50 50%
26.Usti nad210113-23 1,50 50% 210113-23 1,50 50% 00000000 0 0%
27.SK Prostejov210136-33 1,50 50% 00000000 0 0% 210136-33 1,50 50%
28.FK Prepere210128-63 1,50 50% 00000000 0 0% 210128-63 1,50 50%
29.Slavia Prague11004133 3,00 100% 11004133 3,00 100% 00000000 0 0%
30.Jablonec11003033 3,00 100% 11003033 3,00 100% 00000000 0 0%
31.Slovan Liberec11003123 3,00 100% 11003123 3,00 100% 00000000 0 0%
32.Sparta Prague11002023 3,00 100% 11002023 3,00 100% 00000000 0 0%
33.Frydek-Mist.100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
34.Vysoke Myto100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
35.SFK Vrchovina100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
36.Zlin100101-10 0,00 0% 00000000 0 0% 100101-10 0,00 0%
37.Sokol Hostoun100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
38.Slovan Velvary100102-20 0,00 0% 100102-20 0,00 0% 00000000 0 0%
39.Usti nad100102-20 0,00 0% 00000000 0 0% 100102-20 0,00 0%
40.Vyskov100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
41.Motorlet Praha100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
42.Olympie Brezova100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
43.FK Slavoj100103-30 0,00 0% 00000000 0 0% 100103-30 0,00 0%
44.Benesov100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
45.Kromeriz100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
46.FK Kolin100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
47.Velke Mezirici100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
48.Banik Most-Sous100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
49.Hlucin100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
50.Loko Vltavin100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
51.Aritma Prague100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
52.SK Cesky100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
53.Povltavska FA100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
54.Sokol Srbice100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
55.Odra Petrkovice100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
56.Znojmo100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
57.FC Slovan100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
58.Frenstat100104-40 0,00 0% 100104-40 0,00 0% 00000000 0 0%
59.Unie Hlubina100106-60 0,00 0% 100106-60 0,00 0% 00000000 0 0%

Cseh Kupa 1 kereszttabella

Povltavska FAFK MAS TaborskoJiskra DomazliceUsti nad LabemSokol SrbiceFC VlasimMotorlet PrahaMFK ChrudimSlovan VelvaryBohemians 1905Banik Most-SousSK Dynamo Ceske BudejoviceBenesovTepliceFK KolinZizkovLoko VltavinPribramSokol HostounMlada BoleslavKarlovy VaryFK Slavoj VysehradOlympie BrezovaHradec KraloveVysoke MytoFK PrepereSK Cesky BrodFK Chlumec nad CidlinouSFK VrchovinaVysocina JihlavaFrydek-MistekBlanskoVelke MeziriciSK ProstejovUsti nad OrliciZlinKromerizOpavaOdra PetrkoviceSigma OlomoucUnie HlubinaKarvinaZnojmoSK LisenHlucinTrinecFC Slovan RosiceFC Zbrojovka BrnoFrenstatBanik OstravaVyskovSlovackoAritma PragueDukla PrahaViktoria PlzenSparta PragueSlovan LiberecSlavia PragueJablonec
Povltavska FAPovltavska FA-0 - 3---------------------------------------------------------
FK MASFK MAS Taborsko---------0 - 3-------------------------------------------------
Jiskra DomazliceJiskra Domazlice---2 - 0-------------------------------------------------------
Usti nadUsti nad Labem-----------------------------------------------------------
Sokol SrbiceSokol Srbice-----0 - 3-----------------------------------------------------
FC VlasimFC Vlasim-----------------------------------------------------------
Motorlet PrahaMotorlet Praha-------0 - 3---------------------------------------------------
MFK ChrudimMFK Chrudim-------------------1 - 1---------------------------------------
Slovan VelvarySlovan Velvary---------0 - 2-------------------------------------------------
Bohemians 1905Bohemians 1905-----------------------------------------------------------
Banik Most-SousBanik Most-Sous-----------0 - 3-----------------------------------------------
SK DynamoSK Dynamo Ceske Budejovice-----------------------------------------------------------
BenesovBenesov-------------0 - 3---------------------------------------------
TepliceTeplice-----------------------------------------------2 - 0-----------
FK KolinFK Kolin---------------0 - 3-------------------------------------------
ZizkovZizkov-----------------------------------------------------------
Loko VltavinLoko Vltavin-----------------0 - 3-----------------------------------------
PribramPribram-----------------------------------------------------------
Sokol HostounSokol Hostoun-------------------0 - 1---------------------------------------
Mlada BoleslavMlada Boleslav-----------------------------------------------------------
Karlovy VaryKarlovy Vary---------------------3 - 0---------------3 - 0---------------------
FK SlavojFK Slavoj Vysehrad-----------------------------------------------------------
Olympie BrezovaOlympie Brezova-----------------------0 - 3-----------------------------------
Hradec KraloveHradec Kralove-----------------2 - 1-----------------------------------------
Vysoke MytoVysoke Myto-------------------------1 - 2---------------------------------
FK PrepereFK Prepere-----------------------------------------------------------
SK CeskySK Cesky Brod---------------------------0 - 3-------------------------------
FK ChlumecFK Chlumec nad Cidlinou-------------1 - 3---------------------------------------------
SFK VrchovinaSFK Vrchovina-----------------------------1 - 2-----------------------------
Vysocina JihlavaVysocina Jihlava-----------------------------------------------------------
Frydek-Mist.Frydek-Mistek-------------------------------1 - 2---------------------------
BlanskoBlansko-----------------------------------------------------------
Velke MeziriciVelke Mezirici---------------------------------0 - 3-------------------------
SK ProstejovSK Prostejov-----------------------------------------------------------
Usti nadUsti nad Orlici-----------0 - 3-----------------------1 - 0-----------------------
ZlinZlin-----------------------------------------------------------
KromerizKromeriz-------------------------------------0 - 3---------------------
OpavaOpava-----------------------------------------------------------
Odra PetrkoviceOdra Petrkovice---------------------------------------0 - 3-------------------
Sigma OlomoucSigma Olomouc--3 - 1--------------------------------------------------------
Unie HlubinaUnie Hlubina-----------------------------------------0 - 6-----------------
KarvinaKarvina-----1 - 3-----------------------------------------------------
ZnojmoZnojmo-------------------------------------------0 - 3---------------
SK LisenSK Lisen-----------------------------------------------------------
HlucinHlucin---------------------------------------------0 - 3-------------
TrinecTrinec-----------------------------------------------------------
FC SlovanFC Slovan Rosice-----------------------------------------------0 - 3-----------
FC ZbrojovkaFC Zbrojovka Brno-----------------------------1 - 0-----------------------------
FrenstatFrenstat-------------------------------------------------0 - 4---------
Banik OstravaBanik Ostrava---------------------------------------------2 - 0-------------
VyskovVyskov---------------------------------------------------0 - 3-------
SlovackoSlovacko---------------------------------6 - 0-------------------------
Aritma PragueAritma Prague-----------------------------------------------------0 - 3-----
Dukla PrahaDukla Praha-----------------------------------------------------------
Viktoria PlzenViktoria Plzen-----------------------3 - 1-7 - 0---------------------------------
Sparta PragueSparta Prague-------------------------------2 - 0---------------------------
Slovan LiberecSlovan Liberec---------------3 - 1-------------------------------------------
Slavia PragueSlavia Prague-----------------------------------------------------4 - 1-----
JablonecJablonec-------------------------------------------3 - 0---------------

Cseh Kupa 1 játékos statisztikák

Betöltés folyamatban...

Teljes forma tabella

#CsapatPontokForma