Segítünk a sportfogadásban!
Hírek
Tippkalkulátor
Tippek
Eredmények
Tippjátékok
Sportfogadás-Suli
TV műsor
fontos
friss
Magyar foci
NB I
NB II
Magyar válogatott
Utánpótlás
Nemzetközi foci
EURO 2024
Bajnokok Ligája
Európa Liga
Angol foci
Német foci
Spanyol foci
Olasz foci
Amerikai sportok
NBA
NFL
NHL
MLB
Technikai sportok
Forma-1
Moto GP
Rali
Csapatsportok
Tokió 2020
Kézilabda
Kosárlabda
Jégkorong
Vízilabda
E-sport
Egyéni sportok
Lóverseny
Tenisz
Darts
Úszás
Atlétika
Kerékpár
Küzdősportok
Kajak-kenu
Téli sportok
Labdarúgás
Tenisz
Kosárlabda
Kézilabda
Jégkorong
Darts
Amerikai futball
Baseball
Rögbi
Snooker
E-Sport
Eredmények
Összes versenysorozat
Csapatok
Játékosok
Nyerőszériák
Odds kereső
H2H
Kiemelt nemzeti bajnokságok
Afrikai Nemzetek Kupája
Argentína 1 (Argentína)
Ausztria 1 (Ausztria)
Ausztria kiesés/feljutás (Ausztria)
Ausztrália 1 (Ausztrália)
Bajnokok Ligája
Barátságos klubmérkőzések
Barátságos válogatott
Bundesliga (Németország)
CONCACAF-aranykupa 1
Copa America
Cseh Kupa 1 (Csehország)
Csehország 1 (Csehország)
Csehország 2 (Csehország)
Denmark Promotion/Relegation (Dánia)
Dánia 1 (Dánia)
EURO 2024
England 2 (Anglia)
England Premier Reserve League (Anglia)
Eredivisie (Hollandia)
Európa Liga
Európa-bajnokság U-21 1
Európai Szuperkupa
Görög Szuperliga (Görögország)
Horvát Kupa 1 (Horvátország)
Horvátország 1 (Horvátország)
Japán 1 (Japán)
Jupiler League (Belgium)
Klubvilágbajnokság
Konferencia Liga
Lengyelország 1 (Lengyelország)
Libertadores Kupa
Ligue 1 (Franciaország)
Magyar Kupa (Magyarország)
Nations League A
Nations League B
Nations League C
Nations League D
Nicaragua Campeonato Nacional (Nicaragua)
Női világbajnokságok
OTP Bank Liga (Magyarország)
Olimpia - Férfi
Olimpia - Női
Orosz Premjer Liga (Oroszország)
Osztrák Kupa 1 (Ausztria)
Osztályozó (Németország)
Portugál 1 (Portugália)
Premier League (Anglia)
Primera División (Spanyolország)
Román 1 (Románia)
Román Szuperkupa (Románia)
Serbia Prva Liga (Szerbia)
Serie A (Olaszország)
Skót Premier League (Skócia)
Svájci Szuperliga (Svájc)
Szerb Kupa 1 (Szerbia)
Szerbia 1 (Szerbia)
Török Kupa (Törökország)
Török Szuperkupa (Törökország)
Török Szuperliga (Törökország)
Török Szuperliga osztályozó (Törökország)
U-20-as világbajnokság
USA 1 (USA)
Országok földrészek szerint
Afrika
Ázsia
Európa
Észak-Amerika
Ausztrália és Óceánia
Dél-Amerika
Nemzetközi
Országok
Afganisztán
Albánia
Algéria
Amerikai Samoa
Andorra
Anglia
Angola
Anguilla
Antigua és Barbuda
Argentína
Aruba
Ausztria
Ausztrália
Azerbajdzsán
Bahamák
Bahrein
Banglades
Barbados
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bissau-Guinea
Bolívia
Bosznia-Hercegovina
Botswana
Brazília
Brit Virgin-szigetek
Brunei
Bulgária
Burkina Faso
Burma
Burundi
Chile
Ciprus
Comoros
Cook-szigetek
Costa Rica
Csehország
Csád
Curacao
Dominika
Dominikai Köztársaság
Dzsibuti
Dánia
Dél-Afrika
Dél-Korea
Ecuador
Egyenlítoi Guinea
Egyesült Arab Emirátusok
Egyiptom
El Salvador
Elefántcsontpart
Eritrea
Etiópia
Fehéroroszország
Feröer-szigetek
Fidzsi-szigetek
Finnország
Francia Guayana
Franciaország
Fülöp-szigetek
Gabon
Gambia
Ghána
Gibraltár
Granada
Grönland
Grúzia
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Görögország
Haiti
Holland Antillák
Hollandia
Honduras
Hong Kong
Horvátország
India
Indonézia
Irak
Irán
Ismeretlen
Izland
Izrael
Jamaica
Japán
Jemen
Jersey-sziget
Jordánia
Kajmán-szigetek
Kambodzsa
Kamerun
Kanada
Karácsony-sziget
Katar
Kazahsztán
Kelet-Timor
Kenya
Kirgizisztán
Kiribati
Kolumbia
Kongó
Kongó
Kuba
Kuvait
Kína
Közép-Afrikai Köztársaság
Laosz
Lengyelország
Lesotho
Lettország
Libanon
Libéria
Liechtenstein
Litvánia
Luxemburg
Líbia
Macao
Macedónia
Madagaszkár
Magyarország
Malajzia
Malawi
Maldív-szigetek
Mali
Marokkó
Marshall-szigetek
Martinique
Mauritius
Mauritánia
Mexikó
Mikronézia
Moldova
Monaco
Mongólia
Montenegró
Montserrat
Mozambik
Málta
Namíbia
Nauru
Nem definiált
Nepál
Nicaragua
Niger
Nigéria
Norvégia
Németország
Olaszország
Omán
Oroszország
Pakisztán
Palau
Palesztina
Panama
Paraguay
Peru
Portugália
Puerto Rico
Pápua Új-Guinea
Románia
Ruanda
Saint Lucia
Saint Vincent és a Grenadine-szigetek
Salamon-szigetek
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Seychelles-szigetek
Sierra Leone
Skócia
Spanyolország
Sri Lanka
St. Kitts and Nevis
Surinam
Svájc
Svédország
Szaúd-Arábia
Szenegál
Szerbia
Szingapúr
Szlovákia
Szlovénia
Szomália
Szudán
Szváziföld
Szíria
Tadzsikisztán
Tahiti
Tajvan
Tanzánia
Thaiföld
Togo
Tonga
Trinidad és Tobago
Tunézia
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Törökország
Türkmenisztán
USA
Uganda
Ukrajna
Uruguay
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Virgin-szigetek
Volt Kelet-Timor
Válogatott mérkőzések
Válogatott mérkőzések
Wales
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Zöldfoki-szigetek
Ázsia
Észak-Korea
Észak-Írország
Észak-Írország
Észtország
Írország
Örményország
Új-Kaledónia
Új-Zéland
Üzbegisztán
Versenysorozatok
Australia 2. Division / Mérkőzések
x
Évad:
Southern
Victorian
Northern New South Wales
New South Wales
Capital
Western
Tasmania Premier League
Queensland
Victorian
Capital
Northern Playoff
Victorian Playoff
Northern New South Wales Playoff
Southern Playoff
Queensland Playoff
Capital Playoff
Tasmania Premier League Playoff
Western Playoff
Northern
Southern
Northern New South Wales
New South Wales
Queensland
Western
Tasmania Premier League
Southern Playoff
Queensland Playoff
Victorian Playoff
New South Wales Playoff
Western Playoff
Northern New South Wales Playoff
Capital Playoff
Northern Playoff
Northern New South Wales
Victorian
New South Wales
Queensland
Capital
Western
Southern
Northern
Tasmania Premier League
Northern
Western Championship Playoff
Northern Playoff
Queensland Playoff
Southern Playoff
Tasmania Premier League
Queensland
Southern
Western
Victorian
New South Wales
Northern New South Wales
Capital
Queensland
Southern
Northern
Western
New South Wales
Capital
Victorian
Northern New South Wales
Tasmania Premier League
Southern Playoff
Queensland Playoff
Northern New South Wales Playoff
New South Wales Playoff
Capital Relegation Group
Capital Goup Playoff
Western Relegation Group
Western Championship Group
Western Relegation Group Playoff
Western Championship Group Playoff
Western Playoff
Northern Playoff
Capital Playoff
Northern New South Wales
Tasmania Premier League
Victorian
Southern
Capital
Queensland
New South Wales
Western
Northern
National Premier League Finals
Victorian Qualification
Queensland Playoff
Victorian Playoff
Northern New South Wales Playoff
Southern Playoff
Northern Playoff
Western Playoff
New South Wales Playoff
Capital Playoff
New South Wales
Southern
Queensland
Northern New South Wales
Tasmania Premier League
Western
Capital
Victorian
Northern
Northern New South Wales Playoff
Capital Playoff
New South Wales Playoff
Southern Playoff
Victorian Qualification
Western Playoff
Queensland Playoff
Victorian Playoff
National Premier League Finals
Northern Playoff
Northern New South Wales Playoff
New South Wales Playoff
Southern Playoff
Victorian Qualification
Northern Playoff
National Premier League Finals
Tasmania Premier League Playoff
Victorian Playoff
Queensland Playoff
Capital Playoff
Western Playoff
Northern
Capital
Tasmania Victory League
Western
Southern
Victorian
Northern New South Wales
New South Wales
Queensland
Southern
Victorian
Brisbane Capital League Division One Playoff
Northern Playoff
Capital Playoff
Victorian Qualification
Western Playoff
Victorian Playoff
Queensland Playoff
Southern Playoff
New South Wales Playoff
Northern New South Wales Playoff
National Premier League Finals
Northern
New South Wales
Queensland
Tasmania Victory League
Northern New South Wales
Western
Capital
Northern
Northern New South Wales Playoff
New South Wales Playoff
Western Playoff
Southern qualification
Queensland Playoff
National Premier League Finals
Capital Playoff
Brisbane Capital League Division One Playoff
Victorian Playoff
Southern Playoff
Northern Playoff
Victorian
New South Wales
Western
Southern
Northern New South Wales
Tasmania Victory League
Capital
Queensland
Victorian qualification
Southern Playoff
New South Wales Playoff
Western Playoff
Capital Playoff
Northern New South Wales Playoff
National Premier League Finals
Queensland Playoff
Northern Playoff
Tasmania Victory League playoff
Northern
Victorian Premier League One
New South Wales Premier League 2
Capital
Victorian
Western
Southern
Tasmania Victory League
New South Wales
Queensland
Northern New South Wales
Northern
Tasmania Victory League
Tasmania North
New South Wales
Queensland
Western
Capital
Northern New South Wales
Victorian
Southern
New South Wales Playoff
Queensland Playoff
Northern New South Wales Playoff
Victorian Playoff
Western Playoff
Northern Playoff
Capital Playoff
Southern Playoff
Southern
Tasmania South
Victorian
Northern New South Wales
Western
New South Wales
Queensland
Tasmania North
Capital
Northern
Southern Playoff
Northern New South Wales Playoff
Northern Playoff
New South Wales Playoff
Victorian Playoff
Western Playoff
Capital Playoff
Tasmania Playoff
Queensland Playoff
Tasmania Victory League playoff
New South Wales
Western
Queensland
Northern New South Wales
Tasmania South
Northern
Capital
Victorian Playoff
Queensland Playoff
Capital Playoff
Tasmania Playoff
Northern New South Wales Playoff
Southern Playoff
Western Playoff
New South Wales Playoff
Northern Playoff
Victorian
Southern
Tasmania North
Victorian
Northern New South Wales
New South Wales
Southern
Queensland
Tasmania South
Western
Capital
New South Wales Playoff
Western Playoff
Capital Playoff
Northern Playoff
Northern New South Wales Playoff
Victorian Playoff
Queensland Playoff
Southern Playoff
Tasmania Playoff
Northern
Tasmania North
Capital
Victorian
Queensland
Northern New South Wales
New South Wales
Southern
Western
Tasmania South
Northern Playoff
Southern Playoff
Queensland Playoff
Victorian Playoff
Northern New South Wales Playoff
Tasmania Playoff
Capital Playoff
New South Wales Playoff
Western Playoff
Tasmania North
Northern
Mérkőzések
Tabellák
Eredménystatisztikák
Első gól
Gólidők
Gólstatisztikák
Szériák
Stadionok
Térkép
Hírek
Fotók
Videók
Kommentek
Tweetek
Aktuális és lejátszott mérkőzések
További párosítások
0. forduló
1
X
2
2016.08.14. 07:00
info
-
0.00
0.00
0.00
H2H
0. forduló
1
X
2
2016.08.14. 07:00
info
-
0.00
0.00
0.00
H2H
1. forduló
1
X
2
2016.04.02. 05:00
info
Vége
AIS Canberra
5 - 2
Tuggeranong United
(
5 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.02. 08:30
info
Vége
Belconnen United
8 - 1
Canberra United
(
4 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.03. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
3 - 0
Gungahlin United
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.03. 07:00
info
Vége
Tigers FC
5 - 1
Woden Valley
(
4 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.03. 07:00
info
Vége
Canberra FC
3 - 2
Monaro Panthers
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2. forduló
1
X
2
2016.04.09. 09:30
info
Vége
Woden Valley
4 - 3
AIS Canberra
(
3 - 3
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.10. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
0 - 2
Belconnen United
(
0 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.10. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
5 - 2
Canberra United
(
3 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.10. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
2 - 2
Tigers FC
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.10. 07:00
info
Vége
Canberra FC
1 - 2
Canberra Olympic
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
3. forduló
1
X
2
2016.04.16. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
2 - 1
Gungahlin United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.16. 09:30
info
Vége
Belconnen United
0 - 1
Canberra FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.17. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
1 - 1
Tuggeranong United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.17. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
0 - 1
Tigers FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.20. 12:00
info
Vége
Canberra United
7 - 1
Woden Valley
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
4. forduló
1
X
2
2016.04.23. 09:30
info
Vége
Woden Valley
0 - 1
Monaro Panthers
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.24. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
3 - 2
Belconnen United
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.24. 07:00
info
Vége
Tigers FC
7 - 3
AIS Canberra
(
4 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.24. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
2 - 2
Canberra FC
(
2 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.24. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
4 - 0
Canberra United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
5. forduló
1
X
2
2016.04.30. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
2 - 3
Canberra Olympic
(
0 - 3
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.04.30. 09:30
info
Vége
Belconnen United
2 - 0
Tuggeranong United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.01. 06:00
info
Vége
Canberra FC
2 - 0
Woden Valley
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.01. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
1 - 1
Gungahlin United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.01. 07:00
info
Vége
Canberra United
1 - 4
Tigers FC
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
6. forduló
1
X
2
2016.05.07. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
2 - 3
Canberra United
(
1 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.07. 09:30
info
Vége
Woden Valley
0 - 5
Belconnen United
(
0 - 4
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.08. 07:00
info
Vége
Tigers FC
4 - 1
Monaro Panthers
(
2 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.08. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
0 - 2
Canberra Olympic
(
0 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.08. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
0 - 1
Canberra FC
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
7. forduló
1
X
2
2016.05.14. 09:30
info
Vége
Belconnen United
4 - 0
Gungahlin United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.15. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
3 - 1
AIS Canberra
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.15. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
5 - 0
Canberra United
(
3 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.15. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
3 - 1
Woden Valley
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.15. 07:00
info
Vége
Canberra FC
2 - 3
Tigers FC
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
8. forduló
1
X
2
2016.05.21. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
-
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.21. 09:30
info
Vége
Woden Valley
1 - 2
Canberra Olympic
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.22. 07:00
info
Vége
Tigers FC
2 - 2
Belconnen United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.22. 07:00
info
Vége
Canberra United
2 - 1
Monaro Panthers
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.22. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
2 - 1
Tuggeranong United
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
9. forduló
1
X
2
2016.05.28. 09:30
info
Vége
Belconnen United
1 - 1
AIS Canberra
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.28. 10:00
info
Vége
Canberra FC
4 - 0
Canberra United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.29. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
1 - 3
Monaro Panthers
(
0 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.29. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
2 - 6
Tigers FC
(
2 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.05.29. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
0 - 0
Woden Valley
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
10. forduló
1
X
2
2016.06.04. 07:00
info
Vége
Woden Valley
2 - 3
Tigers FC
(
2 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.05. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
0 - 2
Canberra Olympic
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.05. 07:00
info
Vége
Canberra United
4 - 6
Belconnen United
(
2 - 4
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.19. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
3 - 6
Canberra FC
(
1 - 3
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.25. 10:30
info
Vége
Tuggeranong United
0 - 4
AIS Canberra
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
11. forduló
1
X
2
2016.06.11. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
4 - 0
Woden Valley
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.11. 09:30
info
Vége
Belconnen United
4 - 0
Monaro Panthers
(
3 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.12. 07:00
info
Vége
Canberra United
2 - 3
Tuggeranong United
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.12. 07:00
info
Vége
Tigers FC
1 - 1
Gungahlin United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.12. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
0 - 1
Canberra FC
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
12. forduló
1
X
2
2016.06.25. 09:30
info
Vége
Woden Valley
2 - 1
Canberra United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.26. 07:00
info
Vége
Tigers FC
1 - 2
Canberra Olympic
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.26. 07:00
info
Vége
Canberra FC
0 - 2
Belconnen United
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.06.26. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
1 - 0
AIS Canberra
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.21. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
2 - 0
Monaro Panthers
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
13. forduló
1
X
2
2016.07.02. 04:00
info
Vége
AIS Canberra
3 - 5
Tigers FC
(
1 - 4
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.02. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
1 - 0
Woden Valley
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.02. 09:30
info
Vége
Belconnen United
0 - 2
Canberra Olympic
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.03. 07:00
info
Vége
Canberra FC
1 - 1
Tuggeranong United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.03. 07:00
info
Vége
Canberra United
3 - 0
Gungahlin United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
14. forduló
1
X
2
2016.07.16. 07:00
info
Vége
Woden Valley
1 - 4
Canberra FC
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.16. 11:00
info
Vége
Tuggeranong United
0 - 1
Belconnen United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.17. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
2 - 0
Monaro Panthers
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.17. 07:00
info
Vége
Tigers FC
4 - 3
Canberra United
(
2 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.20. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
3 - 1
AIS Canberra
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
15. forduló
1
X
2
2016.06.08. 08:30
info
Vége
Canberra United
3 - 7
AIS Canberra
(
2 - 3
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.24. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
0 - 6
Tigers FC
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.24. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
2 - 0
Tuggeranong United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.20. 09:30
info
Vége
Belconnen United
5 - 0
Woden Valley
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.21. 07:00
info
Vége
Canberra FC
2 - 3
Gungahlin United
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
16. forduló
1
X
2
2016.07.30. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
4 - 1
Monaro Panthers
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.30. 07:00
info
Vége
Woden Valley
2 - 0
Tuggeranong United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.30. 10:00
info
Vége
Canberra United
2 - 6
Canberra Olympic
(
2 - 2
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.31. 07:00
info
Vége
Tigers FC
3 - 1
Canberra FC
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.07.31. 07:00
info
Vége
Gungahlin United
2 - 4
Belconnen United
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
17. forduló
1
X
2
2016.08.06. 09:30
info
Vége
Belconnen United
1 - 4
Tigers FC
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.07. 07:00
info
Vége
Monaro Panthers
4 - 6
Canberra United
(
0 - 4
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.07. 07:00
info
Vége
Tuggeranong United
3 - 0
Gungahlin United
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.07. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
8 - 1
Woden Valley
(
4 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.07. 07:00
info
Vége
Canberra FC
4 - 3
AIS Canberra
(
2 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
18. forduló
1
X
2
2016.08.13. 06:00
info
Vége
AIS Canberra
4 - 0
Belconnen United
(
2 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.13. 07:00
info
Vége
Woden Valley
0 - 1
Gungahlin United
(
0 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.14. 07:00
info
Vége
Canberra Olympic
4 - 0
Monaro Panthers
(
1 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.14. 07:00
info
Vége
Tigers FC
0 - 1
Tuggeranong United
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2016.08.14. 07:00
info
Vége
Canberra United
4 - 2
Canberra FC
(
1 - 1
)
0.00
0.00
0.00
H2H
Összesített
Hazai
Vendég