Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.01.Angol bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok! Bournemouth -Crystal Palace mérkőzésre gondoltam! ABournemouth jelenleg (9) helyen áll a...

Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Bournemouth - Crystal Palace mérkőzésre gondoltam!

A  Bournemouth jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-1-0) eredménnyel (8:4) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Fraser Ryan (3) góllal és a kettő csatár (2-2) gól!

Crystal Palace jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! Igen csak csipkedni kell magukat amennyiben nem akarnak a hátsó részben maradni! A szorzó (3.30) így esélye  a győzelemre (30%) viszont korábbi mérkőzéseit (35%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-0-1) eredménnyel (4:2) gólaránnyal áll! Ezzel a teljesítménnyel az (5) helyet érdemelte ki a csapat!

Legjobb gólszerző a csatár Zaha Wilfried (3) góllal!

Egymás ellen (1-4-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy szinte azonos eredményekkel rendelkeznek!

Mikor egymás ellen mérkőztek akkor az utolsó három mérkőzésükből kettő döntetlenre végződött viszont a félidő mind a három mérkőzésen döntetlen volt a félidő!

Már korábban megfigyeltem a Hétfői napon igen sokszor végződik döntetlenre  a félidő és most hasonló eredményt várok hiszen minden eshetőség adott erre az eredményre!