Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.23.Európa Liga - Selejtező - Döntő Mérkőzés!
Sziasztok! Ma Európa Liga - Selejtező - Döntő mérkőzést ajánlok! Torpedo Kutaisi - Ludogorec mérkőzésre gondoltam! A Torpedo Kutaisi a BL ből...

Sziasztok! Ma Európa Liga - Selejtező - Döntő mérkőzést ajánlok!

Torpedo Kutaisi - Ludogorec mérkőzésre gondoltam!

A Torpedo Kutaisi a BL ből kiesve itt folytatja az EL ben és igen remekül szerepel!

Négy mérkőzést játszott eddig és (1) vereség (3) győzelem a mérlege!

Kiváló eredményeket ért el hiszen (12) gólt szerzett és (4) gólt kapott ezeken a mérkőzéseken!

Legjobb gólszerző a középpályás Kutalia Levan  (6) góllal viszont több játékos is (2-4) gólos a csapatban!

Hazai pályán igen jól szerepelnek és igen sok gólt szereznek!

A  Ludogorec szintén a BL ből jött ide az Európa Ligába és pont a (Mol Vidi) búcsúztatta!

A szorzó (1.57) így esélye a győzelemre (64%) viszont korábbi mérkőzéseit (52%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Amennyiben szeretnének továbbjutni akkor bizony nyerni de főleg gólt szerezni kellene a csapat játékosainak hiszen a sok Brazil játékos adós a gólokkal!

Eddig csak a középpályás Wanderson aki szerzett (2) gólt és remélhetőleg folytatni is fogja!

Küzdős és gólos mérkőzést várok a csapatoktól hiszen a gólátlag (2.77) hazai győzelem (49%) vendég győzelem (28%) ami igen meggyőző lehet a gólos mérkőzésre ami már szerintem az első félidőben elkezdődik! Tuti!

Tippem a következő!

13864 V Torpedo Kutaisi - Ludogorec Razgrad Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!