Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.27.Spanyol bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok. Valencia - Real Madrid mérkőzésre gondoltam mert ez lesz a nap találkozója szerintem. A harmadik...

Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok.

Valencia - Real Madrid mérkőzésre gondoltam mert ez lesz a nap találkozója szerintem.

A harmadik helyen álló Valencia fogadja a negyedik helyen álló Reál Madrid csapatát. Nem igen jól megy a játék a hazai csapatnak. Utolsó öt mérkőzéséből (2) győzelem (3) vereség a mérlege. Ettől függetlenül hazai pályán (7-2-1) eredménnyel (21:6) gólaránnyal áll. Sérültek is vannak a csapatban.Legfájóbb a védelemből négyen hiányoznak kettő piros lap kettő sérülés miatt. Legjobb góllövője a csapatnak Simone Zaza (17) mérkőzés (10) gól. Real Madridnak ideje volna összeszedni magát ennyi elrontott mérkőzés után. A szorzó (1.60) így esélye a győzelemre (63%) ilyen szorzóval viszont (73%) nyerte meg mérkőzéseinek. Idegenben (4-3-1) eredménnyel (13:7) gólaránnyal áll. A csapat tele van jobbnál jobb gólszerző játékossal Bale Gareth,Ronaldo Cristiano,Isco és sorolhatnám még. Ezek a játékosok nem tehetik meg,hogy ne a legjobb formájukat hozzák hiszen akkor csorba esik a presztízsükön. Egymás ellen (2-7-10) eredménnyel állnak. Sérült is van a csapatban,de bőséges a játékos keret így is legjobb kerettel állhatnak ki. Úgy gondolom az adatok, információk alapján küzdős több gólos mérkőzés lesz mint ahogy korábban is volt mikor egymás ellen játszottak.