Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 05.18.Francia bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok. AC Ajaccio - Le Havre mérkőzésre gondoltam. Az Ajaccio Utolsó öt mérkőzésén (1)...

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok.

AC Ajaccio - Le Havre mérkőzésre gondoltam.

Az Ajaccio Utolsó öt mérkőzésén (1) győzelem (2) döntetlen (2) vereséget ért el és így a harmadik helyen végzett a bajnokságban. A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (14-2-3) eredménnyel (36:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.8) átlag. Legjobb gólszerző Nouri Riad (13) és Gimbert Ghislain (12) góllal. Figyelembe kell venni,hogy mostanában eléggé szeszélyesek hiszen többször is biztos győzelmet engedtek el és döntetlen lett belőle. Le Havre remek sorozatával öt mérkőzés öt győzelem így a negyedik helyen végzett. A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseiket (35%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (6-4-9) eredménnyel (24:22) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.42) átlag. Legjobb gólszerző Mateta Jean-Philippe (17) góllal viszont igen sok játékos van akik (3-6) gólosak. Figyelembe kell venni a csapat igen jó teljesítményét hiszen utolsó tíz mérkőzésükből (1) döntetlen (2) vereség (7) győzelem a mérlege. Egymás ellen (5-2-8) eredménnyel állnak. Küzdős mérkőzésre van kilátás és úgy gondolom a hazai pálya előnyét a vendégek jobb teljesítménye korrigálni tudja és ebből akár döntetlen is lehet.