Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 11.02. Francia bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok! PSG - Lille mérkőzésre gondoltam! PSG remek formában van! Továbbra is veretlenül vezeti a...

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok!

PSG - Lille mérkőzésre gondoltam!

PSG  remek formában van! Továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot! A szorzó (1.18) így esélye a győzelemre (85%) viszont korábbi mérkőzéseit (88%) nyerte meg ilyen szorzóval!
Hazai pályán (6-0-0) eredménnyel (24:2) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként ((4.3) átlag!
Ahol olyan játékosok vannak mint Neymar (8) Mbappe Kylian (10) góllal és a többiek (2-5) góllal járultak hozz csapatuk sikereihez ott nem csoda ennyi gól!

Lille jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! Igen jó teljesítmény a csapattól! Idegenben (2-1-2) eredménnyel (5:5) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag!
Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Pepe Nicolas (7) gól és a középpályás Bamba Jonathan (7) góllal!

Benne vannak a topp tízes góllövő listában (6-7) helyen állnak!

Egymás ellen (12-5-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a PSG eddig lejátszott hat hazai mérkőzéséből négyen már az első félidőben megvolt a kettő találat!
Lille idegenben eddig lejátszott öt mérkőzésén egy volt amikor már a félidőben megvolt a kettő találat!

Ilyen felállásban  rendre a PSG nyert több góllal de az első félidőben csak egy gól esett! Ma kettő lesz az első félidőben!