Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.17.Angol: Championship bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Championship bajnoki mérkőzést ajánlok! Birmingham - Swansea mérkőzésre gondoltam! A Birmingham jelenleg (19) helyen áll a...

Sziasztok! Ma Angol:  Championship  bajnoki mérkőzést ajánlok!

Birmingham - Swansea mérkőzésre gondoltam!

A Birmingham jelenleg (19) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-0) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!

A csapatnak vannak jó gólszerző játékosai mint a középpályás Jacques Maghoma és a csatár Solomon-Otabor Viv!

A csapat bőséges kerettel rendelkezik túlnyomóan fiatal (17-27) évesek és az idősebbek is (30-32) évesek!

A Swansea igen jól kezdte a szezont hiszen a cél visszakerülni a Premier League be!

Jelenleg (4) helyen áll (2) nyert mérkőzéssel!

A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár McBurnie  a középpályás Fulton Jay akik már most is szereztek gólt!

Szintén bőséges a keret és (19-29) évesek az idősebbek pedig (30-33) évesek!

Egymás ellen (2-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Birmingham előző szezonban utolsó öt mérkőzéséből négyen már a félidőben megvolt legalább kettő gól de olyan is volt mikor több!

A Swansea előző szezonjának vége nem jól sikerült azért van most itt!

Úgy gondolom hazai pályán illene nyerni és ehhez már az első félidőben gólt kell szerezni!

A vendégek viszont biztos győzelemre hajtanak és ők is gólra mennek már az első perctől kezdve!

A bajnokságban gólátlag (3.08) ebből jutni kell az első félidőre is! Hazai győzelem (38%) vendég győzelem (27%) ami biztató a több gólra ezen a mérkőzésen!