Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.29.Angol bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok! Tottenham -Manchester City mérkőzésre gondoltam! A Tottenham jó formában van de a BL...

Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Tottenham - Manchester City mérkőzésre gondoltam!

A Tottenham jó formában van de a BL mérkőzést elszúrta hiszen biztos vezetést engedett el az utolsó pillanatban!

Így  már "csak" az Európa Ligára van esélye!

Most viszont a bajnoki mérkőzésre kell figyelni a csapatnak hiszen győzelmével feljöhet a dobogóra!

Hazai pályán gyengébben szerepel (2-0-1) eredménnyel mint idegenben most itt a lehetőség javítani (5:3) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.66) átlag!

Most már kezdenek a góllövésbe is belejönni hiszen Harry Kane (5) gól kettő középpályás Lamela Erik (3) gól Lucas (3) góllal vette ki  részét csapatai góljaiból!

Manchester City jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban és győzelmével feljönne az első helyre!

A szorzó (1.75) így esélye a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseit (44%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-2-0) eredménnyel (8:1) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.25) átlag!

Ontják a gólokat és Agüero Sergio már (6) gólnál tart de ott van a középpályás Sterling Raheem (4) gól és igen sok játékos (2-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (5-2-11) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem!

Előző szezonban ilyen felállásban a Manchester City nyert (1:3) lett a végeredmény!

Akkor már az első félidőben három gól született!

Most a Bl mérkőzésen mindkettő csapatnak már az első félidőben megvolt a kettő gól!

Bajnokságban a gólátlag (2.79) hazai győzelem (42%) vendég győzelem (36%) ez meggyőző lehet egy több gólos mérkőzésre!

Úgy gondolom az adatok és információk birtokában és a megérzésemben is bízva már az első félidőben jelentős gólok lesznek ahol olyan gólszerző játékosok vannak ott jönni kell a góloknak hiszen a motiváció igen nagy!

Tippem a következő!

50504 V Tottenham - Manchester City Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,15

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!