Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.24.Bajnokok ligája!
Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok! PSG - Napoli mérkőzésre gondoltam! A PSG nagyon de nagyon jó formában van hiszen több...

Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok!

PSG - Napoli mérkőzésre gondoltam!

A PSG nagyon de nagyon jó formában van hiszen több gólos győzelmeket ér el!

Most viszont itt a Bl ben is tenni kell valamit mert "csak"  a harmadik helyen áll!

A szorzó (1.50) így esélye a győzelemre (67%) viszont korábbi mérkőzéseit (63%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (6:1) gólaránnyal áll!

Itt a BL sorozatban Neymar (3) gól Mbappe Kylian (2) gól Cavani Edinson (1) gólt szerzett viszont összességében rengetek góljuk van és még ott van a igen sok (2-3) gólos játékosok!

Napoli jelenleg első helyen van a csoportban! Nagyon küzdeni kell a csapatnak,hogy így is maradjon!

Formája szintén nagyon de nagyon jó mi sem bizonyítja jobban mint a több gólos győzelmeik!

Idegenben (0-1-0) eredménnyel (0:0) gólaránnyal áll!

Most viszont nem hinném jó ötlet lenne döntetlenre berendezkedni!

Itt a BL mérkőzéseken az egy gólt szerzett Lorenzo Insigne szerezte viszont összességében több gólos de játéka kérdéses izomsérülés miatt! Ott vannak viszont a csatárok Mertens Dries és Milik Arkadiusz akik már több gólt szereztek de itt még adósok góljaikkal!

Egymás ellen (1-0-0) eredménnyel állnak de ez már igen régi mérkőzés (2014) most egészen más a helyzet!

Az edzők viszont egymás ellen (2-0-2) eredménnyel állnak tehát igen jól ismerik egymást!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy ez a csoport a legkiélezettebb és itt még igen sok minden előfordulhat de gólokra lehet számítani!

Úgy gondolom igen kiélezett mérkőzésen több gólos mérkőzés lesz ami már az első félidőben elkezdődik!