Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 09.15.Anglia: Championship bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Championship bajnoki mérkőzést ajánlok! Bristol City -Sheffield Utd mérkőzésre gondoltam! A Bristol City jelenleg (7) helyen áll...

Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Bristol City - Sheffield Utd mérkőzésre gondoltam!

A Bristol City jelenleg (7) helyen áll és sorozatban harmadik győzelmét éri el!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-1-1) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Weimann Andreas (5) góllal!

Sheffield Utd jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban és sorozatban (4) győzelmét éri el!

Idegenben (2-0-1) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Sharp Billy (3) góllal viszont igen sok játékos (1-2) járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (3-1-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Hazai csapat otthonában igen erős és már harmadik mérkőzését nyeri egymásután!

Vendégek négy mérkőzés óta veretlenek és igen gólos mérkőzéseket játszanak minden mérkőzésükön megvolt a három de akár több gól is!

Hazai csapatnak utolsó mérkőzésén már az első félidőben megvolt a kettő találat!

Vendégeknél mind a négy mérkőzésen megvolt az első félidőben a kettő gól!

Az adatok és információk birtokában és a megérzésem is benne van erre az eredményre számítok!

Tippem a következő!

27894 V Bristol City - Sheffield Utd. Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,65

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!