Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 05.09.Svájci bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Svájci bajnoki mérkőzést ajánlok. Schaffhausen - Xamax mérkőzésre gondoltam. A Schaffhausen jelenleg harmadik helyen áll a...

Sziasztok! Ma Svájci bajnoki mérkőzést ajánlok.

Schaffhausen - Xamax mérkőzésre gondoltam.

A Schaffhausen jelenleg harmadik helyen áll a bajnokságban. A szorzó (3.50) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (10-0-5) eredménnyel (35:17) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Cicek Tunahan (20) góllal. A Xamax már bajnok és feljutott a szuperligába. A szorzó (2.00) így esélye a győzelemre (50%) viszont korábbi mérkőzéseit (65%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (10-5-1) eredménnyel (35:18) gólaránnyal áll. legjobb gólszerző Nuzzolo Raphael (23) góllal. Egymás ellen (4-2-5) eredménnyel állnak. Érdekesség és ezt figyelembe kell venni,hogy a Schaffhausen ebben a szezonban még nem játszott döntetlen. A Xamax pedig ebben a szezonban (7) döntetlent játszott és ebből (5) lett idegenben és az utolsó öt mérkőzéséből három végződött döntetlenre. Úgy gondolom ma jó eséllyel végződhet döntetlenre a mérkőzés hiszen a Xamax már bajnok! Úgy legyen! Hajrá!