Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.20.Francia bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok! PSG - Amiens mérkőzésre gondoltam! Továbbra is veretlenül első helyen áll a PSG...

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok!

PSG - Amiens mérkőzésre gondoltam!

Továbbra is veretlenül első helyen áll a PSG bajnokságban!

Vannak sérültek is a csapatban de olyan kerettel rendelkezik ahol nem akadály győztes csapatott összehozni!

Ahol olyan játékosok vannak mint Neymar (8) gól és pontos passzok (81%) és Kylian Mbappé szintén (8) gól és pontos passz (75%) és lehetne sorolni Florian Thauvin (7) góllal!

Nem lehet akadály a gólszerzés ami addig sem volt az!

Hazai pályán pedig még hatékonyabb a csapat (5-0-0) eredménnyel (19:2) gólaránnyal áll!

Amiens jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban!

Idegenben (0-1-3) eredménnyel (1:6) gólaránnyal áll ami nem a legrózsásabb!

Pedig vannak jó gólszerző játékosai a csapatnak mint a csatár Konate Moussa (3) gól középpályás Ghoddos Saman (3) góllal!

Sérültek is vannak a csapatban de ettől függetlenül a legjobb összeállításban tudnak pályára lépni!

Egymás ellen (2-1-0) eredménnyel állnak!

Úgy gondolom már az első félidőben jelentős gólokra kell számolni és ez szerintem meg is lesz!

Tippem a következő!

44916 V Paris SG - Amiens Több, mint 1,5 (1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 1,5)1,95

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!