Hatharom / Blog / Bejegyzések
Mai 08.07.bajnoki mérkőzés Ausztriából!
Sziasztok! Ma egy osztrák bajnokságból ajánlok tippet. Liefering - Ried mérkőzésre gondoltam. Az idei szezonban már a harmadik fordulón is...

Sziasztok! Ma egy osztrák bajnokságból ajánlok tippet.

Liefering - Ried mérkőzésre gondoltam.

Az idei szezonban már a harmadik fordulón is túl vannak a csapatok a Liefering (2) győzelemmel (1) vereséggel (6) ponttal szoros élmezőnyben van jelenleg az (5) helyen áll. Gólaránya (5:4) ami arra enged következtetni,hogy támadó focit játszik a csapat. A Ried vereséggel kezdte a szezont,de utána (2) győzelemmel egyből a (3) helyre került.Gólaránya nekik is nagyon jó (5:3) tehát ők is a támadásra helyezik a hangsúlyt.A Ried most esett ki a másodosztályba és gondolom a visszajutás a cél.Nem lesz könnyű dolga egyik csapatnak sem de úgy gondolom ma inkább a góloké lesz a főszerep.