Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 04.18.Horváth bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Horváth bajnoki mérkőzést ajánlok. Rudes - Lok. Zagreb mérkőzésre gondoltam. Lendületbe jött a Rudes sorozatban harmadik...

Sziasztok! Ma Horváth bajnoki mérkőzést ajánlok.

Rudes - Lok. Zagreb mérkőzésre gondoltam.

Lendületbe jött a Rudes sorozatban harmadik győzelmét éri el. Kell is a csapatnak mert így van esélye a kiesés elkerülésére. A szorzó (2.04) így esélye a győzelemre (49%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (5-3-5) eredménnyel (15:20) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.7) átlag negatívan. Igaz most már sokat javítottak rajta pozitívan. Legjobb gólszerző Budimir Mario (13) góllal. A Lok. Zagreb sem nagyon tündököl igaz utolsó mérkőzését megnyerte. A szorzó (3.50) így esélye a győzelemre (29%) viszont ilyen szorzóval (18%) nyerte meg mérkőzéseinek. Idegenben (4-4-7) eredménnyel (16:21) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.46) átlag negatívan. legjobb gólszerző a csapatban Majer Lovro (9) góllal. Egymás ellen (0-2-2) eredménnyel állnak. A hazai csapatnak nagyon kell a három pont ezért semmit sem fog a véletlenre bízni. Már az elejétől nyomás alá helyezi a vendégeket és gólokra törekszik ami meg is lesz. Fordított felállásban (2:2) végeztek. Úgy gondolom a vendégek sem hagyják magukat és szereznek gólt ebből lesz a több gólos találkozó. A bajnokságban gólátlag (2.77) hazai győzelem (48%) vendég győzelem (28%) így most is meglesz a három találat.