Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.03. Német bajnokság"2" mérkőzés!
Sziasztok! Ma Német "2" bajnoki mérkőzést ajánlok. Kiel - Duisburg mérkőzésre gondoltam. Az utóbbi időben nem igazán jól...

Sziasztok! Ma Német "2" bajnoki mérkőzést ajánlok.

Kiel - Duisburg mérkőzésre gondoltam.

Az utóbbi időben nem igazán jól szerepelt a Kiel csapata. Így is a harmadik helyen áll és most a negyedik helyen lévővel egy igazi hat pontos mérkőzés lesz. A szorzó (1.72) így esély a győzelemre (58%) viszont korábbi mérkőzéseit (23%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (5-6-1) eredménnyel (22:13) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.9) átlag. legjobb gólszerzője a csapatnak kettő csatár Ducksch Marvin (13) és Drexler Dominick (10) góllal így a bajnoki topp (10) vannak. A csapat ezzel a teljesítménnyel (8) helyen áll. A Duisburg szép óvatosan de már ott van a (4) helyen azonos ponttal. Rutinos csapat hiszen ők már többször is jól szerepeltek a bajnokságban és a hazai kupában (2011) ben voltak ezüstérmesek. idegenben (6-2-4) eredménnyel (18:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.9) átlag. A csapatban több (5-7) gólt szerző játékos van viszont Tashchy Borys (8) gólos. Figyelembe kell venni,hogy a csapat az utolsó (10) mérkőzéséből (1) vereség (4) döntetlen (5) győzelemmel igen egyenletes teljesítményt ért el. Egymás ellen (5-2-2) eredménnyel állnak. Ez a lehetőség mindkettő csapatnak igen nagy. Ezért és a jelenlegi formák miatt úgy gondolom a gólok most tényleg előtérben vannak.

Időjárás Kiel (mínusz 2-8 fok és napsütés van) ideális a mérkőzésre.

Úgy gondolom semmit nem bíznak a véletlenre és már az első félidőben lesznek gólok.