Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.31.Francia bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok! Dijon - Olympique de Marseille mérkőzésre gondoltam. A Dijon erős középcsapat jelenleg (10) helyen...

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok!

Dijon - Olympique de Marseille mérkőzésre gondoltam.

A Dijon erős középcsapat jelenleg (10) helyen áll a bajnokságban. A szorzó (4.75) így esélye a győzelemre (21%) viszont korábbi mérkőzéseit (17%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (9-3-3) eredménnyel (27:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag. Ezzel a teljesítménnyel a harmadik helyet érdemelte ki a csapat ez nagyon figyelemre méltó! Legjobb gólszerző a csapatban Tavares Julio (11) és Said Wesley (9) gólos csatárok. Az Olympique de Marseille jelenleg a harmadik helyen áll és küzdelemben van a BL indulásért éré helyért. A szorzó (1.75) így esélye a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseit (65%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (8-4-3) eredménnyel (26:21) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.1) átlag. Több játékos is (5-8) gólos az élen Thauvin Florian (16) góllal áll ma viszont izomsérülés miatt nem játszik. Ettől még lesznek olyan játékosok akikre lehet számítani a gólszerzésben csak meg kell nézni a csatársor és a kétség eloszlik. Egymás ellen (1-1-3) eredménnyel állnak. Ez egy küzdős mérkőzés lesz és ma is több gól lesz úgy mint régebben mikor egymás ellen játszottak.

Tippem a következő.

23708 01 Dijon - Marseille  Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)1,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!