Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 06.06.Olasz "B" Play Off Elődöntők!
Sziasztok! Ma Olasz "B" Elődöntő mérkőzést ajánlok. Cittadella - Frosinone mérkőzésre gondoltam. A Cittadella (6) helyen végzett (66)...

Sziasztok! Ma Olasz "B" Elődöntő mérkőzést ajánlok.

Cittadella - Frosinone mérkőzésre gondoltam.

A Cittadella (6) helyen végzett (66) ponttal a bajnokságban. A szorzó (2.50) így esély a győzelmére (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (7-7-7) eredménnyel (30:25) gólaránnyal végzett ami mérkőzésenként (2.6) átlag. A negyeddöntőben Bari csapatával szemben jutott tovább (2:2) eredménnyel. A legjobb gólszerző Kouame Cristian (11) góllal. A Frosinone azonos pontszámmal rosszabb gólkülönbséggel maradt le a második helyről így a harmadik helyen végzett és most itt az elődöntőben kell kiharcolni a továbbjutást. A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (22%) nyerte meg ilyen szorzóval. Szerintem kicsit  lebecsülik a bukmékerek a csapat teljesítményét! Idegenben (7-8-6) eredménnyel (25:23) gólaránnyal végzett  ami mérkőzésenként (2.28) átlag. Legjobb gólszerző Ciano Camillo (14) góllal de a másik kettő csatár sem sokkal maradt el hiszen Ciofani Daniel (13) Dionisi Federico (10) góllal járult hozzá csapata sikereihez. Egymás ellen (0-6-6) eredménnyel állnak. Igen nagy a motiváció mindkettő csapat számára ezért  és azért is ezt az eredményt várom mert a bajnokságban a gólátlag (2.56) és ez most meg is lesz a három találat!